Mari Kalkuni kontsert

Talve Valguse Päevadel

30 detsembril kell 19.30 Algallika keskuses Matsalu Rahvuspargis

MARI

 

Mari Kalkun on laulja, laulukirjutaja ja muusik. Ta looming ammutab inspiratsiooni loodusest ja eesti luulest, rahvalauludest. Ta kasutab muusika loomisel erinevaid pille, nagu kandled, akordion, kitarr, klaver, kuid talle meeldib eksperimenteerida ka ebatavalisemate helidega – viled, torud, lapsepõlvepillid. Oluline koht on improvisatsioonil ja spontaansetel helidel.

Lisaks Eestile on Mari Kalkun andnud kontserte Armeenias, Soomes, Ungaris, Prantsusmaal, Suurbritannias ja käinud koos muusik Pastacaga ühistuuril Jaapanis. Mari esineb rahvusvahelise ansambliga Runorun.

Mari Kalkun on õppinud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias kultuurikorraldust. Ta õppis Sibeliuse Akadeemias pärimusmuusika osakonnas laulu eriala, kuhu läks vahetus­üliõpilaseks Tallinna Muusikaakadeemiast. Mari on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika magistriõppe. Tal on oma plaadifirma Haki Helü. Ta on töötanud Klassikaraadios ja Eesti Pärimusmuusika Keskuses. Loe lisa Marist siit:  http://www.marikalkun.com/

Kontserdi pileti hind 20 eur/ 15 eur
lastele alla 11-aastat tasuta, alates 11a. 7 EUR
Võta sõber või kaaslane kaasa – siis kehtib varajase registreerumise soodushind 15 eur mõlemale!

Info ja piletid:  info@algallika.ee, Pille tel 5333 1311 või Tiia  tel 5178 313.

Loe siit infot kogu TALVE VALGUSE PÄEVADE kohta