Avardumine vaikuses – meditatsiooni ja hingamistöö suvelaager 2019

14 – 20 juulil 2019 Algallika keskuses

Juhendaja Tiia Lõoke koos tiimiga

Puhka tõeliselt puhastades oma meel ja keha!

Eluenergiat ja elukvaliteet tõstva retriidi märksõnadeks on:

 • keskendumist ja rõõmu toovad meditatsioonid (hingamise teadvustamine ja brahma viharad)
 • hingamistöö (vabastav hingamine) maas ja soojas vees (Leonard Orri metoodil hingamistöö 38C sooja vee basseinis väikerühmades)
 • vaikus ja meelerahu, meedia- ja infopaast
 • kehaline liikumine, jooga, tantsurännakud
 • gongi ja tiibeti kausside helid, gongiteraapia
 • Tule, vee, õhu ja maa elementide teadlik kasutamine, rituaalid
 • keha ja meelt pingetest vabastavad harjutused, TRE meetod  jt praktikad
 • Puhastumine puhta vee ja spetsiaalse toiduga
 • Oma elu uuel tasemel loomine keskendunud seisundi ja loovate mõtetega,
 • teeta lainetes tervendamise ja loomise praktikad
 •  jalutuskäigud kadakarajal ja kaugemal

Enese laadimiseks või tervenemiseks ei piisa ainult rääkimisest, selleks on vaja võtta aega enda jaoks ja osata lõdvestuda. Kehatöö ja hingamistöö on parim vahend peast kehasse jõudmisel ja lõõgastumisel, mis aitab argiteadvuse “ahvi-meele” välja lülituda ja loob hea kontakti oma keha, tunnete ja üliteadvusega. Üliteadvusest juhindudes oleme kõik suured loojad – oma elu meistrid, loovalt ja kindlalt Oma Teel kulgejad.

Vaikusest saab kõik alguse. Varahommikust kuni lõunani hoiame vaikust, pärast lõunat saame omavahel verbaalselt jälle suhelda. Meditatsioonide ning keha- ja hingamistöö praktikate kohta on võimalik tulla juhendaja juurde individuaalsele vestlusele. Laagri keskel on üks täielik vaikuse ja tuleteraapia päev. Kogeme lõkketule ja vee tervendavat mõju.  Sel päeval puhastame oma keha ja meelt ainult värskeid ja maitsvaid toormahlu juues.

Oluline osa on väestav toit. Hommik algab värskete toormahlade või smuutiga, lõunal on toortoit  (toorsalatid või supid) ning õhtul soe täistaime (vegan) toit. Toidud ei sisalda muna-, piima-, nisu- ega lihatooteid. Päeva jooksul võib juua ürditeesid ja allikavett. Menüü on koostatud selliselt et toetada maksimaalselt kehalist puhastumist ja anda organismile piisavalt energiat. Laagri keskmisel vaikuse päeval joome ainult toormahlasid. Õpime kokkadelt ka toortoidu ja vegan-toidu põhimõtteid ja valmistamist.

Laagri algul anname juhendajale ära oma telefonid ega ei võta laagrisse kaasa arvutit.  Anname endale kindla võimaluse äratada oma sisemine loovus, jõud ja tarkus.  Mida vähem sõnalist infot välisest maailmast sisse tuleb seda rohkem lõdvestume oma sisemaailma, hakkame ühendume oma eheda minaga, mõistma mis on oluline, mida teha ja mida mitte, saabub selgus ja rahu.

Paastudes mõneks ajaks välisest infovoolust puhta looduse keskel kasvad seesmiselt palju rikkamaks. (Praktilise poole pealt teadmiseks et sinu lähedastel on võimalik sinuga ühendust võtta laagri juhendaja kaudu kui selleks tõesti vajadus peaks tekkima).  Anname Sulle võimsad tööriistad enda sisemaailma ja kõrgemate teadvuse seisunditega ühendumiseks. Loobudes mõneks ajaks raskemast toidust (lihast, piimatoodetest, nisust ja rafineeritud suhkrust) puhastuvad Sinu keha ja meel imeväel ja see toetab jõuliselt kõiki sinu vaimseid praktikaid. Grupiga seda kõike üheskoos teha meeltülendavas ja inspireerivas keskkonnas on kergem kui üksi.

……………………………………….
TiiaTiia Lõoke on psühhoog, psühhoterapeut,  hingamisterapeut, teeta-tervendaja, Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia ja Algallika keskuse looja. Loe lisa siit...

Suvelaagris juhendab liikumispraktikaid ja on oma särava kohalolekuga kõigile toeks hingamisterapeut ning tantsu- ja liikumistehnikate praktiseerija Pille Allik-Trepp loe  lisa..  

ning kundalini jooga, hingamistöö ja gongiteraapia õpetaja Liina Mark.

Liina

Toitude ja toormahlade eest kannab hoolt Maily Kerdo.  Maily on Elja tarkuseaia perenaine ja toortoidu seminaride ja festivalide korraldaja, kes on läbi toortoitumise muutnud oma elukvaliteeti ja tervist.

AlmerJansu gongigaLaagris on võimalik võtta üld- ja kõhumassazi Almer Jansult. Kõhumasaaž -Chi Nei Tsang on hiinast pärit siseorganite massaazi suund vabastamaks meie keha emotsionaalseid-, vaimseid-ja kehalisi blokeeringuid. Massazid on lisatasu eest.

Orienteeruv kava: 8-9.00 hommikupraktika, 9-10.00 hommikusöök, 10-12.45 praktika, 13.00 lõunasöök, 15-17.30 praktika, 18.30 õhtusöök, 19 – 20.00/21.00 õhtupraktikad. Praktikad toimuvad ka õues.

Laager algab pühapäeval 14 juulil kell 18:00 ja lõpeb laupäeval 20 juulil kell 12:00.

Osalejate arv on piiratud! Maximaalselt 16 osalejat!

Loe osalejate tagasiside 2017 aastal toimunud suvelaagris – loe siit…

——

Laagri osalustasu: registreerumisel enne 20 juunit  445 eur (sisaldab kogu toitlustust laagri jooksul ja kõiki praktikaid).
Registreerumisel pärast 20 juunit on osalustasu 480 eur.
Osalustasule liitub majutus.

Peresoodustus paaridele: mõlemale 420 eur registreerumisel enne 20 juunit ja pärast 20 juunit 445 eur.

Laagri osalustasule (mis sisaldab toitlustust) liitub majutus.

Üks majutuskoht toas kursuse ajaks (6 ööd) maksab:
– kaheses toas 108 € (6 ööd)
– kolmeses toas 88€ (6 ööd)
– neljases toas, kämpingumajas või telgis 66€ (6 ööd)

Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis mere ääres puhta looduse keskel. See on parim koht sellise keha ja meelt puhastava kursuse jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, ujuda meres ja hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid privaatses päikeseloojanguga rannas, lõkke ääres, tuletemplis. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

Kodulehe-slider

Teata kui vajad tulemiseks transpordi abi või kui saad ise kedagi tulles auto peale võtta. Soovi korral saame tellida ka Tallinnast väikebussi. Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks tasu 200 € OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Avardumine vaikuses” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov. Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui 4 nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Kursuse teemaga seotud artiklid:

 Tiia Lõoke Paastuga terveks ja terviklikuks, Maalehes 2015

Leonard Orr Vaimne puhastumine – elementide abil.

Tiia kogemus 8 ööpäeva vaikuses ja pimeduses       Teisi artikleid

Registreeru siin:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov : 2ne tuba3ne tuba4ne tuba või kämping

Milline on Sinu tervislik seisund (nõutav) :

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info:

Kust said infot laagri kohta: