Hingerännak – eelmistesse eludesse ja elude vahelisse aega

https://asperformance.com/uncategorized/861wulonh Hingerännak, M. Newtoni poolt loodud meetod, koosneb üldjuhul kahest osast: eelmiste elude regressiooni teraapia (Past Life Regression Therapy) ja vaimne regressioon elude vahelisse aega -vaimumaailma (Life Between Lives Spiritual Regression). Soovitav on teha mõlemad seansid läbi umbes nädalase vaheajaga järjestikku. Täpsemalt mis toimub:

https://worthcompare.com/mhlmsto

https://wasmorg.com/2024/03/07/ygdtumg4eln 1) hüpnoteraapia seanss koos nõustamisega, kus algul tutvutakse ja püsitatakse eesmärgid. Seansi ajal lebatakse mõnusalt teki all. Eelnevalt õpitakse lõdvestumist ja argiteadvusest väljumist, siis teeme aeg-regressiooni selle elu lapsepõlve, ema kõhtu – rasedusaega ja teatud eelmistesse eludesse, mis lähtuvad kliendi eesmärgi või probleemi püstitusest (aega läheb umbes 3 tundi).

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/a59lj3bajq

2) hüpnoteraapia seanss (3-4 tundi) koos vaimse regressiooniga elude vahelisse ellu: rännak aega enne oma kehastumist. Algul püsitatakse eesmärgid ja küsimused, millele otsitakse vastust ning siis tehakse kõigepealt regressioon lapsepõlve ja eelmisesse ellu ja siis elude vahelisse vaimsesse maailma.

Order Tramadol 50Mg Online

http://countocram.com/2024/03/07/oavc0f2prf Seanssidele tulemiseks ja ettevalmistamiseks tuleb eelnevalt täita põhjalik küsimustik.

Tramadol Legal To Order Online Eesti keeles on ilmunud Michael Newtonilt 4 raamatut “Hinge rännak”, “Hinge saatus”, “Eludevaheline elu” ja “Mälestused elust pärast surma” (kirjastus Nebadon). Kõik need raamatud ei põhine viljatutel arutlustel vaid on salvestused ja salvestuste kokkuvõtted klientide hüpnoteraapia seanssidest. Kui soovid tulla Elude Vahelise Elu seansile siis oleks hea kui loed eelnevalt mõnda Michel Newtoni raamatut (soovitavalt “Hinge rännak” ja “Hinge saatus”).

Cheap Tramadol Mastercard

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/ny3zwjbbo Michael Newton, Ph D on rahvusvaheliselt tunnustatud vaimse regressioni tegija ja hüpnoterapeut. Michael Newtonil on doktorikraad nõustavad psühholoogias, ta on Ameerika Nõustajate ühingu liige. Ta on õpetanud kõrghariduslikes õppeasutustes, vaimse tervise keskustes ning tegeleb veel ka praegu vähesel määral Los Angeleses erapraktika ja elukutseliste hüpnoterapeutide väljaõppega (pärast 40 aastat erapraksist on ta aktiivsest tegevusest eemaldunud ja peab pensionipõlve). Ta on Vaimse Regressiooni Ühingu (Society for Spiritual Regression) asutaja.

Tramadol Purchase Uk

Ta on pühendanud oma elu eludevahelise elu uuringutele hüpnoosi meetodil, tema kolme aastakümne jooksul kogutud uurimustulemused põhinevad rohkem kui seitsme tuhande kliendi viimisel vaimuellu – “hinge koju”.

https://fotballsonen.com/2024/03/07/lq7049tlsk Algul kui M.Newton töötas tavalise psühhoterapeudina ja hakkas aeg-regressiooni tehnikat kasutama, et selgitada välja häirivate mälestuste või lapsepõlve traumade pärituolu, hakkas ta saama inimestelt spontaanseid kogemusi ja kirjeldusi eelmistest eludest ja sellest, mida võiks nimetada elude vaheliseks eluks, ajast mis jääb meie füüsiliste kehastumiste vahele, ajast, mil me ei ole veel sündinud, kuid valmistusime sündima või kogeme eelmise elu lõppemist ja sellele järgnenud aega. Newton hakkas seda valdkonda hüpnoosi abil teadlikumalt uurima ja kokkuvõtteid tegema; selleks töötas ta välja omaenda hüpnoosivõtted.

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/uahjrlg9046

https://musiciselementary.com/2024/03/07/w0sbk5qnj Loe siit veel Michael Newtonist ja Tiia Lõokese mõtteid seos hingerännakuga.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/8iev7impf

Tramadol Online Fast Shipping Registreerumine ja info: Tiia Lõoke tiia@voog.ee

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/5yibidw

https://ncmm.org/csgx0rser60 Loe ka vaimse rännaku seansist.

https://www.lcclub.co.uk/8gqjs04tm7g https://asperformance.com/uncategorized/7pq38h6awp Tramadol To Buy Online Uk https://fotballsonen.com/2024/03/07/dymzfk9 https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/uo3fowyb44q Safe Tramadol Online https://www.mominleggings.com/56zaqmj3 https://worthcompare.com/6qdktlo Discount Cheap Pills Tramadol https://www.lcclub.co.uk/qt1rr7f https://ncmm.org/70q9s40ycxm https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/fxs20zxiou Cheap Tramadol Overnight Cod https://fotballsonen.com/2024/03/07/sc577rz https://asperformance.com/uncategorized/14qn7uonugf