Hingerännak – eelmistesse eludesse ja elude vahelisse aega

Ambien 12.5 Cr Buy Hingerännak, M. Newtoni poolt loodud meetod, koosneb üldjuhul kahest osast: eelmiste elude regressiooni teraapia (Past Life Regression Therapy) ja vaimne regressioon elude vahelisse aega -vaimumaailma (Life Between Lives Spiritual Regression). Soovitav on teha mõlemad seansid läbi umbes nädalase vaheajaga järjestikku. Täpsemalt mis toimub:

http://diversity411.com/uncategorized/zztbgm1ye

https://totlb.com/uncategorized/fw98gkh 1) hüpnoteraapia seanss koos nõustamisega, kus algul tutvutakse ja püsitatakse eesmärgid. Seansi ajal lebatakse mõnusalt teki all. Eelnevalt õpitakse lõdvestumist ja argiteadvusest väljumist, siis teeme aeg-regressiooni selle elu lapsepõlve, ema kõhtu – rasedusaega ja teatud eelmistesse eludesse, mis lähtuvad kliendi eesmärgi või probleemi püstitusest (aega läheb umbes 3 tundi).

Ambien Cr Order Online

2) hüpnoteraapia seanss (3-4 tundi) koos vaimse regressiooniga elude vahelisse ellu: rännak aega enne oma kehastumist. Algul püsitatakse eesmärgid ja küsimused, millele otsitakse vastust ning siis tehakse kõigepealt regressioon lapsepõlve ja eelmisesse ellu ja siis elude vahelisse vaimsesse maailma.

Buying Ambien Online Safe

https://fladefenders.org/fkxb2ir22b Seanssidele tulemiseks ja ettevalmistamiseks tuleb eelnevalt täita põhjalik küsimustik.

https://larrylivermore.com/?p=uotu4nxyn9 Eesti keeles on ilmunud Michael Newtonilt 4 raamatut “Hinge rännak”, “Hinge saatus”, “Eludevaheline elu” ja “Mälestused elust pärast surma” (kirjastus Nebadon). Kõik need raamatud ei põhine viljatutel arutlustel vaid on salvestused ja salvestuste kokkuvõtted klientide hüpnoteraapia seanssidest. Kui soovid tulla Elude Vahelise Elu seansile siis oleks hea kui loed eelnevalt mõnda Michel Newtoni raamatut (soovitavalt “Hinge rännak” ja “Hinge saatus”).

Zolpidem Online Uk

Michael Newton, Ph D on rahvusvaheliselt tunnustatud vaimse regressioni tegija ja hüpnoterapeut. Michael Newtonil on doktorikraad nõustavad psühholoogias, ta on Ameerika Nõustajate ühingu liige. Ta on õpetanud kõrghariduslikes õppeasutustes, vaimse tervise keskustes ning tegeleb veel ka praegu vähesel määral Los Angeleses erapraktika ja elukutseliste hüpnoterapeutide väljaõppega (pärast 40 aastat erapraksist on ta aktiivsest tegevusest eemaldunud ja peab pensionipõlve). Ta on Vaimse Regressiooni Ühingu (Society for Spiritual Regression) asutaja.

Generic Ambien Cr Online

Ta on pühendanud oma elu eludevahelise elu uuringutele hüpnoosi meetodil, tema kolme aastakümne jooksul kogutud uurimustulemused põhinevad rohkem kui seitsme tuhande kliendi viimisel vaimuellu – “hinge koju”.

https://lewishamcyclists.org.uk/zymj33r

https://www.estaciondelcoleccionista.com/hm28c9l Algul kui M.Newton töötas tavalise psühhoterapeudina ja hakkas aeg-regressiooni tehnikat kasutama, et selgitada välja häirivate mälestuste või lapsepõlve traumade pärituolu, hakkas ta saama inimestelt spontaanseid kogemusi ja kirjeldusi eelmistest eludest ja sellest, mida võiks nimetada elude vaheliseks eluks, ajast mis jääb meie füüsiliste kehastumiste vahele, ajast, mil me ei ole veel sündinud, kuid valmistusime sündima või kogeme eelmise elu lõppemist ja sellele järgnenud aega. Newton hakkas seda valdkonda hüpnoosi abil teadlikumalt uurima ja kokkuvõtteid tegema; selleks töötas ta välja omaenda hüpnoosivõtted.

Buy Zolpidem In Canada Loe siit veel Michael Newtonist ja Tiia Lõokese mõtteid seos hingerännakuga.

Ambien Rx Online

Registreerumine ja info: Tiia Lõoke tiia@voog.ee

https://totlb.com/uncategorized/g3op5xein1

Buy Ambien Online India Loe ka vaimse rännaku seansist.

https://nicomuhly.com/news/2023/4csgvhv Buy Zolpidem Online Australia http://diversity411.com/uncategorized/h1eylv4 https://drurymirror.org/2023/10/19/rt79ean https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/5hlf7fs6 Buy Ambien Online From Usa http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/qgyxtxzjm https://dna-awakening.org/76dcd5uw https://filmsofnepal.com/8eo5r8re0t3 https://fcstruga.com/uncategorized/znuaf4df6 https://fladefenders.org/mbhspgckr9e Where To Buy Zolpidem Tartrate Online https://lewishamcyclists.org.uk/wa4swt7ejo Can I Really Buy Ambien Online https://drurymirror.org/2023/10/19/n9acdzx277x http://diversity411.com/uncategorized/z70xklm2b https://www.fesn.org/?gyt=fdvwhpv https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/nfpwo577rb https://larrylivermore.com/?p=g12jaamvb http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/i1hy603t https://www.mmjreporter.com/911ibq6gxrd-43749