Keerdtrepp Sinu vaimumaailma

https://calvosealing.com/2awnz2lhf Tiia Lõoke  Lorna Byrne raamatust „Taevatrepp“

https://brufaganya.cat/2020/uhfce7x78

„Sul on kaitseingel, ükskõik, kas usud seda või ei. Oma kaitseinglile oled sa kõige tähtsam isikmaailmas. “ Umbes nii algab Lorma Byrne raamat inglitest, kellega tal on lapsest saadik igapäevane kontakt. Ta näeb ingleid sama selgelt nagu inimesi tänaval. Lorna Byrne raamat on kirjutatud suure südamesoojuse ja armastusega, hingemaailma vahendaja ja uurijana, saame temalt teavet hingamaailma korralduse, inglite ja hingede, nende erinevate ülesannete ja koostöö kohta.

https://circulofortuny.com/kv1vub9lx Saame teada et igaühe kaitseingel on ainult tema enda päralt ja ta tahab meid tõesti abistada. Lorna Byrne ütleb et kui me kõik vaid mõistaksime, kui palju kaitseingel meid aitab, oleks meie kõigi elu palju-palju kergem. Ta soovitab veenvalt et kui Sa pole seni veel oma kaitseinglilt abi palunud, siis nüüd võiksid hakta seda tegema. Lihtsalt küsi temalt abi ja nii lihtne see ongi. Isegi kui oled oma kaitseingli olemasolu suhtes väga küüniline, siis mida on Sul kaotada? Kaitseingel ei jäta sind iial, mitte sekundikski. Sageli tuleb kaitseinglil ülesande täitmiseks appi kutsuda teisi ingleid. On miljoneid valveingleid, keda su kaitseingel saab appi kutsuda. Õpetajainglid pakuvad abi iga asja puhul siin päikese all, ja on veel palju mitmesugust muud liiki ingleid. Nende appikutsumine on väga lihtne: lihtsalt räägi oma kaitseingliga, nagu räägiksid sõbraga, ja palu abi. Palu tal kutsuda õpetajaingel, kes aitaks sind, mis tahes mure korral. Võiks paluda näiteks nii: „Kaitseingel, palun saada mulle õpetajaingel, et ta aitaks mul õppida paremini autot juhtima!”. Kaitseingel „räägib“ meiega kogu aeg tunnete ja mõtete kaudu. Meil tuleks õppida lõpuks neid tundeid – tema sõnumeid – tunnistama ja kuulama.

Tramadol Order Online Tramadol 50Mg

https://www.foroacce.com/yh2o0r3t Kui L.Byrne küsis inglite käest, kuidas kaitseinglid just teatud inimese valivad ja kuidas hinged üldse tekivad, siis viidi ta hingedemaailma asja uurima. Hingedemaailmas nägi ta kuidas kehastumist ootavad inimhinged veedavad sageli pikalt juba enne kehastumist koos aega oma kaitseingliga, et vaadelda ja uurida oma tulevast maapealset kehastust. Seega kaitseingel on meil olemas juba enne meie eostamist. Kuna kogu olemasolu loojale on igaühe hing väga tähtis ja kallis, siis sellepärast on ta andnud igaühele meist ka oma kaitseingli, et too aitaks tuua meie hinge turvaliselt tagasi tema juurde tagasi hingedemaailma. Kaitseingel teab, millal me sureme, ja on meie juures ning hoiab surres me hinge. Kui surm saabub võtab ta selle inimkehast vastu. Surmahetkel näeme oma kaitseinglit ja kogu hirm haihtub. On tähtis meeles pidada, et siis läheme tagasi hingekoju.

Tramadol Buy Online Europe Kaitseingli välimus, kuju ja värv võib muutuda seos olukorraga. Enamasti peegeldab kaitseingli välimus seda mida inimene hetkel vajab. Me ei saa oma kaitseinglit puudutada, aga kaitseingel võib puudutada meid. L.Byrne tundis sageli et ingel puudutas teda juustest, seepärast panigi ta oma esimese raamatu nimeks „Inglid sinu juustes“. Kaitseinglid väljendavad ainult ühte tunnet – armastust. Vahel võiks küll arvata et nad võiksid olla pettnud, aga neil on lõputult kannatust.

https://fundacionfdi.org/2023/09/20/khp53a3rfc9

https://www.ibericadron.com/9haevpf8 Kaitseingleil pole hinge. Üks põhjusi, miks nad meid ealeski ei jäta, peitub selles, et neile meeldib väga olla meie hinge valguses. Mõnikord võid näiteks kuulda, et keegi kutsub oma kalli surnud lähedase endale ingliks. See väljendab tema kiindumust ja armastust selle inimese vastu, kuid tegelikult inimkehast lahkunud hing ei saa tulla ingliks. Mitte keegi, kes on maakeral elanud, ei saa muutuda ingliks, väidab Lorna Byrne. Lisaks meid alati saatvale kaitseinglile on meie ümber ka teisi ingleid: peaingel, tervendusinglid jt. Peaingel ei ole meie kaitseingel, kuid kaitseingel võib ta appi kutsuda, tema missioniks on tegeleda kogu inimkonnaga korraga. Võime ka ise peaingleid appi kutsuda. Meie kaitseingel võib lasta õpetaja-, tervendaja- või peainglil või mõnel teisel inglil või vaimul meiega suhelda, aga kui kaitseingel ütleb „ei”, ei saa keegi meile appi tulla. Vahel arvavad inimesed, et kui surnud inimese vaim on nende juures, on midagi halvasti. Nii see pole. Sageli pöördub vaim tagasi, et kallist inimest toetada. Ja mõnikord naasevad nad, et veel natuke aega maises maailmas viibimisest rõõmu tunda.

Tramadol Sale Online Uk

Väiksena mängis Lorna oma venna Christopheri vaimuga. Christopher suri enne tema sündi ja aitas tal hakata vahet tegema vaimudel ja inglitel. Lorna Byrne suhtlus vaimumaailmaga toimub peamiselt kolme ingli kaudu: peaingel Miikaeliga ja ingel Hosuse ja Eelijaga. Eelija ettekuulutused talle, kui ta oli 10 aastane, läksid täide, ta leidis ja kaotas oma elu armastuse, oma nelja lapse isa jaarmastatud mehe. Ometi jätkas ta ka sel raskel kaotusvalu perioodil inimeste aitamist. Kuulates ja vahendades tema juurde tulnud inimeste inglite ja vaimolendite sõnumeid. Lorna Byrne tolle aegsetest kogemusest, tema mehe surmast ja aasta pärast seda vanasse tallu, pehkinud maamajja kolimisest ja seal elamisest koos oma noorima lapsega, on väga paeluvalt kirjutatud. Saame teada ka kuidas see raamat sündis, Lorna lapsepõlve ja elu olulistest sündmustest ning kohtumistest vaimolendite, sõprade ja abivajajatega

Get Tramadol Online