Paastuga terveks ja terviklikuks!

https://www.estaciondelcoleccionista.com/c4t8zv0rpio Tiia Lõoke (Maalehes märts, 2015)

Buy Zolpidem 12.5 Mg

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/zbo6eywzhj Tõeline paastumine puhastab keha, meele ja hinge.

https://www.fesn.org/?gyt=weakd5ju

See pühitseb keha ja sel määral saab hing vabamaks. Mahatma Gandhi

Nii vaimne kui füüsiline paastumine põhineb teadlikkusel või teadlikkuse taastamisel. Kui meie tähelepanu on jätkuvalt meist endast väljaspool ja asjadel, mis kõik on vaja (kiiresti) ära teha, siis on raske olla teadlik sellest kuidas me ennast oma kehas tunneme ja mida meie keha vajab.

Enne toidust loobumist võiks rääkida paastumisest laiemas mõttes – suhtlemise ja infopaastust – eesmärgiga iseendaga rohkem sügavuti suhelda. Siin on variandid välise info ja suhtlemise piiramisest kuni täielikult loobumiseni mõneks ajaks, et endast rohkem teadlikumaks saada ja end hingeliselt laadida. Selle näiteks mõned „dieedid“: korra nädalas mitte suhelda interneti ega telefoni teel ( 3 kuni 24 tundi), korra aastas tõmmata end üldse suhtluspistikust välja 1-3 nädalaks või „lihtsalt“ loobuda TV-st või uudiste jälgmisest mõnel nädalapäeval, nädalal või kuul.

https://nicomuhly.com/news/2023/ymee6u4q

https://fcstruga.com/uncategorized/29a893msh Üha olulisemaks muutub „paastumine“ (üle)töötamisest ning internetist ja meediakanalitest et tulla tagasi teadliku ja eheda suhtluse juurde omapere ja sõpradega.

https://fcstruga.com/uncategorized/y2r2mfw7y

https://lewishamcyclists.org.uk/rr7ttpbkno Kuid milleks loobuda toidust? Nälg on ju inimkonna vana vaenlane. Ja samas selle vastand – ülesöömine emotsionaalsetel põhjustel, sest ei olda endast ja oma keha vajadustest teadlik, ning toidu kehv kvaliteet on saanud inimkonna uueks vaenlaseks.

Can You Buy Zolpidem In Mexico Miks te ei võiks olla kurb, vihane, mures? Miks on need tunded nii hullud, et neid on vaja toiduga alla suruda, peita ja maskeerida? Geneen Roth (“Naised, toit ja Jumal”). 

Buy Zolpidem Online Usa Natalja Trofimova oma raamatus „Paastuga Terveks“ käsitleb paastu ajalugu, paastumise põhimõtteid, haiguste ravi ja profülaktikat. Trofimova raamatust mõned olulised põhjused milleks paastuda. Toidust paastumise eesmärk on puhastuda, paraneda haigustest ja hoida end energilise ja noorena. Paastumine on üks maailma vanimaid ravivõtteid, mis aitab puhastada keha ja hinge, lisab elujõudu ning soodustab loometegevust. Korrapärane paastumine aitab vältida paljusid tsivilisatsioonihaigusi. Paastumise ajal ammutab inimene oma jõu toidureservidest, mis on kiiremini kättesaadavad kui jõud, mis saadakse toidust alles pärast aega ja energiat nõudvat seedimistööd. Paastumine on ka omamoodi iseloomu kasvatamise meetod, mis karastab ja tugevdab inimest. Paastumine on üks võimalus, mis aitab kiirustavas maailmas meenutada olulisi väärtusi, võtta aega endale ja oma keha jõu ja vajaduste tunnetamiseks. Paastumine vabastab keha kahjulikest jääkainetest.

Paast on võrreldav radikaalse kirurgilise sekkumisega. Paastumise edendaja Paul Bragg on nimetanud paastumist ilma noata opertatsiooniks. Paastumise ajal vabastab keha end liigsest vedelikust, kuhjunud lagu- ja limaainetest ning rasvadest. Suurpuhastuse käigus vaatab keha oma varud üle ning kõik, mis on ülearune või haige, läheb hävitamisele. Paast tugevadab immun- ja närvisüsteemi ning takistab enneaegset vananemist, mille üks põhjus on rakkude saastumine laguainetega. Põhjalik puhastumine uuendab rakke ja parandab nende ainevahetust ennetades seeläbi ka kasvajate tekkimist.

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/bsjs1c9ru Paastu ajal lülitub energiavarustus väljastpoolt ümber sissepoole, see tähendab et kui tavaliselt saab organism energiat toidust, siis paastu ajal hakkab ta kasutama oma sisemisi varusid. Esimesena minnakse veresuhkru varude kallale, järgnevad rasvadepood ja ladestunud ained ning moondunud ja kulunud rakud. Nii-öelda jäätmete ja väheväärtusliku materjali põletamine säästab elutähtsaid kudesid ja vähendab organite koormust.

Order Ambien Overnight Paastumine on terviklik protsess kus lisaks paastumisele on vajalik lõõgastav keskkond, puhas vesi ja liikumine. Paastuja peab jooma piisavalt vett ja saama piisavalt hapnikku, mida annab värskes õhus liikumine. Tähtis osa paastus on ka taastumine, taastumisperiood kestab tavaliselt sama palju päevi kui ollakse ilma toiduta. Pärast paastu reageerib organism teatud ainetele eriti tundlikult, seepärast soovitab Natalja Trofimova testida toidutalumatust. Väga paljudel on tänapäeval mingite ainete varjatud talumatus. Pikka aega ei osatud toidutalumatust testida, teatud ainete talumatust nimetati kroonilise väsimuse sündroomiks, mille sümptomideks olid ka peavalud ja depressioon. Ühel inimesel võib sama aine talumatus tekitada näiteks ülekaalulisuse teisel aga kõhulahtisuse.

http://diversity411.com/uncategorized/x6n7r9z0zz7 Tänapäeval on aru saadud et lisaks tervise taastamisele ja profülaktikale tõstab paast meele ärksust ja elujõudu. Paast paneb silmad lõpuks särama, ilu ja värve erksamalt nägema, lõhnu ja maitseid nautima, elust rõõmu tundma. Aitsmismeeled teravnevad ja hing rahuneb.

https://www.tuscaroracountryclub.net/pjungv1l Carl Gustav Jung rääkis paastumisest kui juurdepääsust alateadvusele. Jung kirjutab et paast aitab ka vabaneda sõltuvusest ja infantiilsusest, mis pidurdavad inimese arengut.

https://filmsofnepal.com/2vcw3dlmudu Paljud ärksad eneseotsijad paastuvad tänapäeval rohkem puhtalt vaimsetel põhjustel, et saada paremini kontakti oma ala- ja üliteadvusega.

https://www.estaciondelcoleccionista.com/2z44cm6u55 Ka minu enda kogemused ja motiivid osaleda igal aastal paastu- ja soolepuhastuslaagris Lena Kristina Tuulse juhendusel Algallika keskuses põhinevad just sellel kerguse ja ärksustundel mis pärast seda rõõmsat nädalast koosloomist ja paastumist tekib.

Mitmed vaimsed õpetajad soovitavad lisaks aastas korra nädalasele või pikemale paastule lisada 1 päev nädalas paastupäevaks või kergema toidu või mahladega päeva(de)ks.

Algallika keskus Matsalu Rahvuspargis on korraldanud igal aastal nädalase soolepuhastus ja paastulaagri Hawaii meetodil, kus oluline osa on soolte seintest loomulikul moel katust vabanemisel, joogal, hingamisteraapial ja tervisliku toidu õpetusel. Hawaii meetodil paastumine on kerge ja rõõmus tegevus, sest iga päev antakse toormahlu ja taimedebulojongit, paastunädala keskel on kahel päeval toortoitumine, et sooled läbi käiksid ja uhuksid välja kõik mürgid ja soolekatu. Hea raamat soolte puhastumisest,  selle vajalikkusest ja kogemustest on Dr Bernard Jenseni “Dr. Jensen’si Guid to better bowel care – a complete programm for tissue cleansing trough bowel management”. Kuid erinevalt selles raamatus toodud meetoditest on Hawaii stiilis soolepuhastus palju lihtsam ja loomulikum, kõik ebavajalikud mürgid ja soolekatt uhutakse organismist välja soolavett juues, spetsiaalseid drooge (formulat) ja toortoitu süües, et pärast seda saaksid meie sooled paremini kätte kõik organismile vajalikud ained ja me ei peaks ennast üle sööma. Laagris saab vabaneda söömissõltuvustest ja käsitleda teisi enda arengut ja elus edasiminekut tõkestavaid mustreid. Puhaste soolte ja puhastunud meelega on kergem astuda tervema elustiili poole ja nautida oma tõelist olemust.

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/x5ud1v6l ————————————————————————————–

https://drurymirror.org/2023/10/19/czxrpanlcv http://diversity411.com/uncategorized/i9w5rdp9tog 4 – 7 mail 2017 toimub  Algallikal Kevadine Restart: hawaii meetodil sooltepuhastus, jooga ja hingamistöö https://drurymirror.org/2023/10/19/hec5bw4yluo Lena Kristina Tuulse juhendusel, 4-päevaga sooled ja meel puhtaks ning särasilmadega kevadele vastu!

https://dna-awakening.org/kbl35ri Buy Ambien Fast Delivery 14-20 augustil 2017 saab Algallikal kogeda leebemat infopaastu ja detox-toitumist suvelaagris Buying Ambien Vaikusesse Avardumine, kus hommikut alustame toormahladega, lõunal toortoit ja õhtul soe vegan toit, telefonid ja arvutid anname ära, mediteerime ja hingame, avaneme iseenda sisemisele loovusele ja vaimse maailma rikkustele.