Hingamistöö soojas vees. Küsib Aive Antsov, vastab Tiia Lõoke

https://fotballsonen.com/2024/03/07/t8t701kx0hn 1.Mis on hingamistöö soojas vees? Kust see on alguse saanud ning mis on selles erinevat seoses vabastava hingamisega? Leonard Orr, vabastava hingamise looja, alustas 1972 a-l vabastava hingamise (rebirthingu) sessioonide andmist vannis. Algul kasutas ta sellise tegevuse kohta mõistet “vanni jooga”. Kuid väga paljudel tema klientidel tekkisid soojas vannis hingates sedavõrd elavad sünnimälestused, nii et “taassünd” (rebirthing) sobis palju paremini kirjeldama seda, mis tegelikult toimus. Hiljem, kui sündis kuival maal hingamine, kuna alati polnud käepärast võtta sooja veega täidetud vanne, hakkas ta kasutama ka mõisteid teadlik hingamine või energia hingamine, kuid “vabastava hingamise” mõiste on siiani jäänud kõige populaarsemaks nimetuseks sellele sügavale, imeliselt tervendavale hingamisele terves maailma.

Order Tramadol American Express 2. Milliseid lisanüansse lisab vesi hingamistehnikale? Kuidas vesi toetab inimest ja tema tervenemist? https://ncmm.org/u646nxsse Vabastav hingamine kehatemperatuuril (38C) soojas vees lõõgastab väga sügaval tasemel, aitab vabaneda argimõistuse muredest ja “lugude” vatramisest. Ühendatud hingamine tõeliselt turvalises keskkonnas, vähemalt 4 toetaja kätel hoituna, annab tunde ja veendumuse et oled hoitud ja kaitstud selles maailmas, tundes enda kaitstud ja hoituna, julged tunda seda, mida tunned, vabaneda liigsest taagast ja olla see, kes tegelikult oled. https://wasmorg.com/2024/03/07/kqtsxdwsqt Oleme loodud soojas vees – ema kõhus – 9 kuu jooksul. Emotsionaalses ajus on salvestatud sellest ajast ja varajasest lapsepõlvest kogemused ja vastuvõtetud otsused elu ja kehas olemise kohta. Lõdvestudes ja hingates soojas vees, kogeme end jälle kui oma ema kõhus. Ja kui mõne aja pärast tõstavad teiste käed sind hellalt ja õrnalt veest välja, koged oma keha raskust ja maakera gravitatsioonijõudu nii nagu esimest korda siia ilma sündides. Kuid Sind vees hoidnud inimesed (ema) jäävad sinu juurde, hoiavad ja toetavad Sind 100% kohal olles Sinu jaoks. Soojas vees hingamine ja veest välja tõstmine aktiveerib rakumälu ja “kirjutab sinu sünni loo üle” – tervendab sinu sündi ja kehasse tulemise ja olemise kogemust.

https://www.lcclub.co.uk/sa166egtvv Buying Tramadol Online Legal 3. Kas võiksid kirjeldada palun seda, kuidas vees hingamine välja näeb? Kuidas selleks ette valmistutakse? Milline on hingamisprotsess ise? Kuidas inimene seal on? Kuidas ta toimetab? Kes teda toetavad? Soojas vees hingamise kursustel inimesed jaotatakse väikestesse gruppidest, mida juhendavad väljaõppinud hingamisterapeudid. Enamasti algul jagatakse üksteistega “oma sündimise lugusid”, nii palju kui teatakse sellest, käsitletakse ka varast lapsepõlve ja rasedusega seonduvat, vaadatakse kas meditatsioonides või argimeelest vabanenud seisundis ilmuvaid pilte või sünniga seonduvat infot, tervendatakse seda hüpnoteraapia ja NLP põhimõtetest lähtuvalt. Uuritakse ka negatiivseid baasuskumusi, mis tekkisid kas ema raseduse või sündimise ajal või hiljem. Jagatakse oma unistusi ja eesmärke elus ning vaadatakse, millised uskumused aitavad kõige paremini kaasa nende täitumisele. https://elisabethbell.com/zeclzcan Otsustatakse millises järjekorras keegi hingata tahab. Hingajat hoiavad vees mugavalt ja turvaliselt hõljumas  4 inimest. Hingamisterapeut hoiab tavaliselt pead ja juhib protsessi.  Hingamisseanss kestab tavaliselt 1 tund, seejärel tõstetakse hingaja rühmaliikmete käte peal (vahel kasutatakse selleks abikäsi teistest gruppidest) veest välja basseini kõrval spetsiaalsel kõrgusel olevale madratsile, kaetakse rätikute ja soojade tekkidega, jäädakse mõneks ajaks koos temaga. Üks hingaja poolt eelnevalt valitud rühma liige jääb temaga veel pikemaks ajaks koos olema, mõne aja pärast aitab ta hingajal integreerida seda vaimset kogemust kehalisele tasandile pehme massaziga. Tervendavad mõtted ja afirmatsioonid, mida rühma liikmed ja terapeut mõtlevad ja väljendavad kogu protsessi jooksul loob energeetiliselt helge ja emotsionaalselt väga sooja atmosfääri.

https://worthcompare.com/6qdktlo

4. Mis haiguste ja probleemide puhul see inimest aitab? Soojas vees hingamine aitab igasuguste kehaliste blokkide ja psüühiliste traumade tervendamisel, sh sünnitrauma tervendamist.

Tramadol Online Rx

5. Kui tihti on kasulik vees hingamist teha? Või on sellel juba tulemus ka ühekordsel hingamisel? Leonar Orr ise hingab oma vaimse puhastumise õpetusest lähtuvalt (vaimne puhastumine 5 elemendi abil) iga päev nii hommikul kui õhtul vannis. Ka ühekordsel veeshingamisel võib olla tohutult tervendav mõju. Kõik oleneb inimese valmisolekust ja turvalisuse tundest, millega “sukeldutakse” vette hingama – uuesti sündima.

https://musiciselementary.com/2024/03/07/0yg2s2i https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/zfdofv5ob 6. Kus kohas Eestis toimuvad vees hingamised? Millised inimesed neist osa võtavad? Eestis toimuvad regulaarselt soojas vees hingamise kursused Algallika keskuses Matsalu Rahvuspargis mere ääres. See keskus loodigi algselt selleks et siin rahus ja vaikuses selliseid kursuseid teha. Vees hingamine Eestis on alguse saanud Lena Kristina Tuulse hingamisterapeutide ja Binnie A.Dansby Algallika protsessi ja hingamisterapeutide väljaõppest. Veeshingamise kursusele tulevad inimesed, kes tahavad ennast arendada ja usaldavad hingamisetöö protsessi ja hüvesid.

https://www.mominleggings.com/w0igt5c1to

7. Kas võib juhtuda vees hingamisel ka õnnetusi või ootamatusi? Või on kõik välistatud? Õnnetustest ei ole midagi kuulnud ega kogenud. Küll aga juhtub seal kogu aeg väga palju imesid, tervenetakse sügavatest hirmudest ja elu piiravatest uskumustest, saadakse ja jagatakse üksteisele sõnul kirjeldamatul hulgal tähelepanu, toetust ja armastust.

https://giannifava.org/cd9htli9o

https://asperformance.com/uncategorized/wx5hs479 8. Kuidas saavad sellega hakkama inimesed, kes kardavad vett? Vett kartev inimene valib ise kui sügavale vette ta soovib minna või kui palju ta soovib oma keha (või/ja pead) veest väljas hoida seansi ajal. Olen näinud imelisi tervenemisi kus ühe seansiga on inimene täielikult ületanud hirmu vee ees. Loomulikult saab ja peab veehirmuga tegelema ka juba enne vetteminekut, seda saab teha erinevate meetodite abiga.

https://www.mominleggings.com/ghifwu2d9qw

https://ncmm.org/w1w9mp31dh Order Tramadol From China 9. Kuidas saab seda kodusel pinnal peale kursust edasi? Oma kodus vannis lõõgastudes ja vabastavat hingates. Iga kord vannis hingates ja vannist välja tulles saab tervendada oma sündi ja ületada tõkkeid, mis takistavad meid nautimast Elu ja oma Loomevõimet.

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/m9kys5a

10. Mida oled ise kogenud vees hingates? Imelisi kogemusi oma sünnist ja uuesti sündimistest. Kogemusi taasühendumisest oma vaimuga, kõige olemasolevaga üks olemisest, sügavat rahu ja õnne seisundit.

https://giannifava.org/ztxsj7ko

Tramadol Order Cod Küsib https://www.mominleggings.com/vvtk0e73nd4 Aive Antsov (ajakiri Tiiust) ning vastab Tiia Lõoke (psühhoterapeut ja hingamisterapeut), artikkel on ilmunud ajakirjas “Tiiu”, 2013 a.

http://countocram.com/2024/03/07/rd4yuuw5
https://www.lcclub.co.uk/94wib1oh https://forumlenteng.org/ambien-order-canada https://vita.com.bo/uk-ambien-online Get Ambien Prescription Online https://www.club-italia.com/2024/06/zolpidem-india-online https://makeitagarden.com/generic-zolpidem-online Buy Ambien Generic Online Ambien Mexico Online https://www.magiciansgallery.com/2024/06/ambien-where-to-buy https://exitoffroad.com/ambien-overnight-delivery-mastercard https://www.ag23.net/buy-ambien-singapore https://forumlenteng.org/ordering-ambien-online https://arkipel.org/buy-ambien-france https://www.club-italia.com/2024/06/buy-ambien-online-fast-shipping https://vita.com.bo/buy-ambien-from-mexico