Osalejate tagasiside Teadliku Loomise ja Hingamise koolitustelt

Buying Tramadol From Mexico 2017-2018 õppeaastal:

https://giannifava.org/0biiecy

http://countocram.com/2024/03/07/ekacvegd4wp Mis on meeldinud, mida olen õppinud?

https://ncmm.org/nzo5iok

Tramadol Fedex Visa Mulle on meeldinud “vabastavate hingamiste” õppimine ja kogemine, et see ka tõesti praktiliselt toimib. Ühine grupp ja inimesed, kellega on hingesugulus. Enesearengu võimalus ja kiire arenemine. Ühised söömised ja Algallika koht ja loodus. Avarus. Olen õppinud ennast avastama. Olen saanud uusi teadmisi ja kirjandust. Olen õppinud ennast hoidma ja kaitsma. Endale kindlaks jääma. Kõrghetked on olnud Tiia hingamisõhtud. Hingesugulase leidmine. Üle merejää kõndimine Algallikal. Liina gongiteraapia.

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/n95828bwo

https://fotballsonen.com/2024/03/07/qe9kv8a00d Meeldis see, et meil jäi üsna sama seltskond algusest lõpuni. Meeldis et päevaplaan oli paigas ja enamasti peeti sellest ka kinni. Ruumid nii Tallinnas kui Algallikal on toetavad. Programm oli vaheldusrikas ja pani natuke ka ennast proovile. Nii juhendajad kui grupp olid väga toetavad. Olen õppinud ennast usaldama. Olen aru saanud kui palju hingamine aitab, kuidas töötab ning kui palju on erinevaid kasutusvõimalusi. Mul ei ole olnud varem võimalust ise teistele nii palju toetust pakkuda ja erinevaid ülesandeid läbi viia. See on samuti andnud palju juurde julgust. Olen kindlasti selle kursuse tulemusel parem mina, parem abikaasa ja parem ema. Kõrghetki oli palju, iga moodul pakkus mõne üllatuse. Ootamatuim oli vast tšakrate hingamine, selle tulemus oli lihtsalt nii võimas. Meeldejääv on olnud ka teiste lugude kuulamine. Kui erinevad on inimeste elud!?! Üldiselt 100% rahul et tulin ja olin!

Tramadol Online Mastercard

Tramadol Overnight Paypal Mulle on meeldinud erinevad praktikad. Eriti meeldisid moodulid, mis toimusid Algallikal e. mere läheduses olemine, võimalus õues “värskendada”. Meeldis et sain ennast aidata. Olen palju vastuseid saanud. Olen õppinud ennast paremini mõistma. Olen aidanud ennast teeotsale ning selle eest olen väga tänulik. Eriline oli jääl kõndimine, mere ääres istumine selles vaikuses ja looduse keskel. Tühjusesse kõnd, kui meri jääs oli. Oli ka eredaid, võimsaid kõrghetki hingamiste ja meditatsioonide ajal.

https://fotballsonen.com/2024/03/07/514b1w6w2f

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/ql6mses Meeldis väga pere ja esivanemate moodul. Sain parema enesetunnetuse endast lapsena, mille olin unustanud. Olen õppinud vabastavalt hingama. Olen eriti tänulik individuaalsetele seanssidele. Ilma koolita ma tõenäoliselt poleks sinna sattunud. Olen ennast paremini tundma ja tunnetama hakanud. Olen rohkem endast rõõmu tundma hakanud, rohkem oma tundeid välja (läbi) elama hakanud. Kõrghetked: peremooduli harjutus kui tuli endas tunnetada paarilise ema või isa rolli. Nt isa rollis tundsin hästi tugevat meesenergiat endas, mille olemasolust polnud üldse teadlik.

Order Tramadol From China

Mulle on meeldinud õppemeetod. Grupitööd ja teemade jagamine on väga positiivne. Olen väga palju enda kohta teada saanud. Eneseanalüüs ja kodutööd on ka väga huvitavad olnud. Ma olen õppinud ennast ja oma tundeid paremini tundma. Saan nüüd aru, et kõiki tundeid on turvaline tunda. Olen õppinud vabastavalt hingamist ja mediteerimist. Minu kõrghetked on suhted esivanematega moodulist, see oli nii võimas emotsioon, mille sarnast ma ei ole kogenud enne ega pärast. Anne

Cheap Tramadol Cod Overnight

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/wpdr8eh Mulle on kõige rohkem meeldinud hingamiskogemused. Holotroopne hingamine oli võimas. Hommikune kella 6-ne jooga ja vaikuse ja paastulaager. Olen õppinud oma alateadvuslikke mustreid märkama ja tunnetega tegelema. Kõrghetkeks pean võimast hingamiskogemust, kus seansil  avaldusid “krambid” ja tunne et ei saa hingata, aga peale seda tundsind ennast kui uuestisündinu.

https://tankinz.com/k7p88mc

Meeldisid hingamispraktikad, kogetud harjutused. Grupi sünergia. Toetav suhtumine õpetajate poolt. Erinevate mentorite-praktikute kaasamine.

Tramadol Tablets Online

Tramadol Prescribed Online Oma kogemustele olen saanud kinnitust. Hingamise- lõdvestumise, tunnetamise erinevate teadvuse tasandite mõju. Vabastava kogemuse nauding. Lena Kristina oli parim minu jaoks! Kirjandus mida Tiia Sa tutvustasid – vägev. Isiklikud kogemused, mida jagasid – vägev. Tantrafilosoofia oli väga avardav, põnev. Tiina

https://musiciselementary.com/2024/03/07/18bm937ctls

Cheap Tramadol Online Mulle on meeldinud moodulite ülesehitus ja teemade püstitus, loodus ja atmosfäär Algallikal, grupi toetus, Pireti toit. Ma olen õppinud enda kohta palju, ennast usaldama, kuulama, teisi kuulama ja tervendama, purustama oma vanu uskumusi, kaardistama oma vajadusi ja soove. Kõrghetked on olnud loodusega ühendumine, kaaslasega seksuaalmoodulis osalemine, joonistamisülesanded.

https://www.lcclub.co.uk/ygz87n031

https://wasmorg.com/2024/03/07/unn2r0j6h Mulle meeldis väga holotroopne hingamine, see oli võimas kogemus ja samuti väga “vaimsuse ja selgeltnägemise” moodul. Olen õppinud enda sisemist mina kuulama. Oskan ennast hingamise abil rahustada ja maandada. Olla tasakaalus. Holotroopsel hingamisel käisin läbi oma elutee sünnist siiani. Liia

https://elisabethbell.com/059caoaxd

https://ncmm.org/wvozy3a737f Sain taipamisi, harmooniat ja positiivset energiat. Rahulolu. Head ja huvitavad tuttavad. Lõdvestunud-lõõgastunud pingevaba olek. Töö iseendaga ja toetajate abiga oli väga avardav, kinnituste saamine juba teadvustatud alale. Hingamisseansid olid üllatavalt positiivsed ja vabastavad. Olen motiveeritud ja soovin jätkata hingamistööd. Tänulikkus teel olemisest koos Tiia ja kõigi teiste toetajatega.

https://www.mominleggings.com/sxo1xyi

Order Tramadol Australia Aastane koolitus oli täiesti uus, põnev ja kirgastav kogemus. Tahan veel! Ennast on veel palju tundma õppida. Kogu aasta on mulle väga tähtis ja kasvatav olnud. Olen tugevam kui kunagi varem. Olen valmis emaks saama ja vastu võtma sellega seotud väljakutseid ja edasi looma ja hoidma oma harmoonilist suhet kallimaga.

http://countocram.com/2024/03/07/s502hlj793s

https://asperformance.com/uncategorized/jwzrtlzc Sain teadmise, et saan täna teha teadlikud otsused oma elus (hoolimata minevikus õpitud mustritest). Moodulid on hästi step-by-step üles ehitatud. Mooduli jooksul üles tulnud probleemid lahendatakse kenasti. Veidi rohkem võiks olla ettevalmistust, kuidas sellisest tõeliselt usaldavast keskkonnast minna tagasi nö. tava ellu.

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/n1kmzm4y Sain hoituse ja lõõgastuse tunde. Toetatuse tunde. Säravad silmad ja avatud südame! Hulga materjali, mida oma teadvuses integreerida. I õppeaastal oli hulk minu jaoks olulisi teemasid, mida sain läbi töötada. Olen saanud inspiratsiooni ja tuge. Hea on teada, et saan siia soovi korral tagasi tulla.

Prescription Tramadol Online Võtan kaasa lõdvestuse ja usalduse ja Armastustunde Diplomi.  On olnud tohutu areng enese usalduses. Palju avanemist. Meeldisid uued inimesed ja olukorrad, teadmised ja taipamised.

Võtan kaasa kerge ja rõõmsa tunde. Olen armastatud. Hea tunde, et selline koht on loodud ja toimib hästi. Sain kinnituse et Tiia sinus on väga ja et siin on turvaline olla.

https://www.lcclub.co.uk/5hi3vw0 Saan kaasa teadlikkuse, kogemuse, tänu, innustava energia. Tunnen, et nüüd alles hakkan avanema. Praegu tuli blokk ette – vana muster kordus ja paljastas end – jätkan enesega tööd. Meeldis osaleda mõlema grupi ühistöös ja energias. Olen saanud suurel määral taipamisi ja saanud teadlikumaks. Tunnen et see on algus ja avanemise teekond alles ees. Olen tänulik nende sügavate ja transformatiivsete kogemuste eest. Mu usaldus on suurenenud =)

https://asperformance.com/uncategorized/i6gkgw3 Võtan kaasa enesekindluse, taipamisi, rahulolu, hoituse, motivatsiooni ja usalduse. Selle õppeaasta moodulid on olnud väga intensiivsed ja informatiivsed. See aasta on toonud väga palju taipamisi, aidanud mul õpitud harjutuste abil raskemates olukordades paremini toime tulla, aidanud märgata rohkem neid asju, mis mu elu kvaliteeti parandavad. See on olnud igal tasandil meeldiv teekond. Ootan uut aastat! Teele.

Purchase Tramadol Uk Enesekindluse võtan kaasa, ja jõu et teha iseendaga järjepidevat tööd. Koolitus andis võimaluse avada oma emotsioonid, tunded. Leida endasse ja teistesse taas usk. Olen kodus muutunud sallivamaks, armastavamaks, ei ole igas olukorras juht ja kontrollija. Tänan väga, et vastu võtsite mind ja andsite võimaluse avaneda.

https://worthcompare.com/1bn5odxu Ise enda eest tuleb seista. Usaldan elu kulgu! Tuleb julgeda. Elu aitab kaasa.
Toimus tohutu eneseareng. Süvenesid vaimsed ja selgeltnägemise võimed.

Buying Tramadol In Australia Teadmise, et vastuvõtta on turvaline! See õppeaasta on mind väga palju aidanud isiklikus eluv vastu pidada ja klienditööga olen väga palju terapeudina õppinud, julgemaks saanud ja enesekindlust on lisandunud. Aitäh! Meeli.

https://tankinz.com/nx73o1vrisb 2016-2017 õppeaasta tagasiside:

http://countocram.com/2024/03/07/pxld224apm Koolitustel on mulle meeldinud see, et see on koht kus saab kõigepealt abi iseenda küsimustele, elu jooksul kogunenud stressile, sünniga kaasa tulnud traumadele.  Olen saanud koolitustelt palju abi. Näiteks esinemisjulgust, väljendusoskust, oma tuleviku planeerimisoskust. Olen muutumas enesekindlamaks. Julgen nüüd tulla välja mind ümbritsevast süsteemist (töökoht). Tänan sind väga, kallis Tiia! Oled imeline! Jõudu ja inspireerivat väge sulle edaspidiseks!   Natali

Mulle meeldib koolitus kuna on mitmekülgne – kombineerides erinevad tehnikaid. Mitte ainult hingamine vaid ka konstellatsioonid, TRE, kujutlus ja loovusharjutused. Kõik nad toetavad üksteist ja aitavad enesearenguteel. Olen saanud enesekindlust, eneseteadlikkust, endas rohkem RAHU. Enam ma ei reageeri nii palju. Mulle on andnud koolitus hingerahu, vähemat reageerimist, mõned asjad on paika loksunud, olen saanud toetust ja ma ise olen enda toetajateks.  Monika

TLH on muutnud mind paremaks inimeseks. Olen rahulikum ja rahulolevam. Olen õppinud tundma oma tõelist mina. Saan suurepäraselt hakkama oma emotsioonidega.   Kristel

Teadliku Loomise ja Hingamise koolitused on olnud minu jaoks imeline teekond lähemale iseendale. Kõik moodulid on olnud väga mitmekülgsed, arendavad, avardavad, julgustavad, silmi avavad. Mulle on TLH koolitus andnud jõu ja väe oma elu juhtida. Aitäh! Kadi Kruuse

Olen saanud enesekindlamaks ja tulen paremini toime ärevusega. Olen leidnud endas uue potentsiaali elu täiuslikumaks muutmisel. Väga head praktilised harjutused võimaldavad ennast paremini tundma õppida.  Sigrid Tammiste

On meeldinud avatud ja loominguline atmosfääri loomine õpetajate poolt ja selles ruumis on turvaline ka oma pimeda poolega tutvust teha. Koolitus on andnud hingerahu, et eksimine on OK – see vähendab minu kahtlusi kõige tegemisel ja julgust värvikalt elada.   Keiu

Mulle meeldib, et kõik on väga praktiline ja läbi oma kogemuse käib kõik. Inimesed on hästi sõbralikud, sallivad. Ma saan siin olla mina ise ja rohkemgi veel.  Koolitus on andnud mõistmist iseenda ja maaima suhtes. Samas kõik ei ole veel avastatud, seda on nii palju… Soov oleks saada rohkem teoreetilist materjali, harjutuste kirjeldusi.

TLH koolitused on andnud oskuse ja fookuse viimise märkamisele.  Teadmise et kõik algab sinust enesest. Teadmise, et kõik on võimalik ja loodav. Ise loome oma elu. Oskuse, et suudan igapäevaelus paremini toimida ja olla parem inimene oma lähedastele. Meeldib intensiivne tegevus, ei ole ajaraiskamist, toredad inimesed. Koolitus on puhkus ja tervendamine, tervenemine. Enda sügavamate pooltega ühenduse loomine. Ettepanekuid ei ole. Jätkake ja jätkugu teil jõudu! Marike

Mulle väga meeldivad paaristehtavad ülesanded, silmast silma tehtav hingamine ringis. Samuti on vahvad grupis tehtavad harjutused ja loomingulised tööd. Mulle on andnud need koolitused enesevalitsemise oskuse ja ma suudan oma hirmudest läbi hingata ja jääda rahulikuks. Aitäh kõige eest!

Iga korraga õpin,  järkjärgult märkan, et olen teadlikum ja küpsem. Kindlasti ka julgem, enesekindlam, rahulikum. Märkasin, et tunnete muutmine läbi hingamise toimub kiiresti. Nt hirmu ja ebastabiilsuse sain muuta jõuks ja stabiilsuseks läbi hingamise küllalt kiiresti.  Naine 45a.

https://wasmorg.com/2024/03/07/uo2x8j1o Soojas vees hingamise koolituse (26-28.mai 2017) tagasiside:

https://fotballsonen.com/2024/03/07/hwvvuel8a Vees hingamise koolitus oli vapustav ja soovitan kõigile inimestele, kes endast hoolivad see läbi teha. Minust sai pärast hingamisseanssi valgustunud inimene. Tundsin et olen kõrgemalt poolt toetatud ja kaitstud. Ma tean nüüd, mis on minu elu missioon ja mida ma pean hakkama looma ja kuidas see toimima panna. Ma ei karda enam muutusi, Tänan!    Naine 50 a.

Kui on elus valik, kas antidepressandid või muu, siis julgen soovitada hingamisteraapiat. Hingamisteraapia aitab üles leida ennast, korrastada oma sisemaailma, muuta vanu mustreid ja muudki. Õpid tundma ennast, mida sa tahad, mis on sinu eesmärk elus, kuidas toime tulla endaga ja muudatustega elus. Vahet ei ole kas nendeks muudatusteks läheb 1 või 10 aastat – need muudatused on seda väärt!    Kristiina

Aitäh võimaluse eest kogeda võimsat endasse vaatamist ja taassünni kogemist. Kogemus oli väga ülendav, kõik inimesed väga toetavad ning keskkond selleks kõigeks ülimalt õige. Aitäh!     Piret

Hästi lõdvestav, rahusaav kogemus. Annab energiat ja kordaminekuid pikaks ajaks. Hakkad aru saama endast ja oma misjoonist siin maal. Elu muutub positiivses suunas. Irje Sirgi

Sellelt moodulilt sain uusi kogemusi, ühendusin esivanematega, kohtusin iseenda leebe vaimuga. Sain teada et probleeme saab lahendada võluväel. Hea on olla andja.

Siin kinnistus uskumus, et: maailmas on toetus olemas ja alati on võimalik valida toetavte, hoolivate, armastavate inimestega koos olemise.
Lisaks veel universaalne toetus looduselt – meri, tuul, maa ja tuli, mis tuletab meelde, et me ei võta loodusjõududelt väga vähemaks, kui nendele toetume.  Keiu, 36a.

Soojas vees hingamine toob minus esile aistingud ja tunded, mida tõenäoliselt tavaelus ei suudaks kogeda. See on kõik see toetus, armastus, koosloomine. Inimesed, kes kõik tulevad kokku ühisel eesmärgil – olla ühenduses iseendaga, olla toeks endale ja teistele. Kui palju saab veel vabastada? Aitäh! H.

Oli küll väga väsitav ja emotsiooniderohke kogemus, aga minu jaoks oli tulemus väga võimas. Just see kuidas mina antud hetkel reageerisin. Aitäh võimaluse andmise eest! Olen tänulik oma grupile ja ühise tunde ja emotsioonide loomise eest! Helje

Õppisin, et sünniprotsess võib olla väga õrn. Vees hingamise protsess oli tsükliline: kord oli halli, siis läks jälle heaks, sain hakata nautima, siis tekkis hirm, õnneks hingasin ka hirmust läbi. Lõpuks olin kindel et veest välja tõstes ei hakka nutma, aga ikka hakkasin, tunne oli pigem rahulolev ja rõõõmus, sest toetus oli suur.

Hingamine algallikani. Minu viimase aja suurim esilekerkinud soov: saada kontakt oma sisemise allikaga, algallikaga ehk hinge selle osaga, mis on jäänud “varjusurma” sünniprotsessil, on teostunud just tänu soojas vees hingamisele. Tulla siia ilma selliselt, et oled hoitud, armastatud ja kaitstud, lõhub ära kõik negatiivsed uskumused ja mustrid, lammutab ja loob ruumi, kuhu luua uusi soove, arusaamasid, enseteostust ja kõik muud mida hing soovib.  Üles kerkib sisemine tarkus, millel lasen nüüdsest end kaaslasena minu teekonnal saata, toetada ja lubada luua. Elu kannab mind rõõmus, hingerahus ja usalduses iseenda vastu. Tänulikkusega, Teia, 48a.

Minu esimene vees hingamise kogemus – emotsionaalne, intensiivne, vabastav, turvatunnet ja ühtekuuluvust tekitav.  Aitäh! Stina

Kogesin vees hingates sügavat ühendust, toetust ja armastust. Sain võimaluse sündida uuesti usaldavamana, puhtamana, julgemana. Aitäh selle kogemuse eest! Kadi

Tagasiside moodulile “Vaimsus, vaimsed võimed ja hingamine” (aprill 2017):

Online Tramadol Mastercard Eriti meeldis mulle: ilus koht ja ilm, rahulik kulgemine (kuigi päevakava oli meeletult tihe), toit, harjutustest:
– grupitöö (pühapäevane)
– oma elutee harjutus
– õues olemisega harjutused
– laupäevane hingamine
Kindlasti võib järjekorda muuta, see pole tähtsuse järgi paika pandud. Kindlasti oli veel harjutusi, mis olid head, aga nad vajavad seedimist. Aitäh! Marike

Meeldis enda usaldamine, kuulamine vaatlemine. Uskumatu, et mul on võime näha enda või teiste küsimustele vastuseid + enda eelmisi elusid. Mulle ei meeldinud see et viimasele harjutusele jäi aega väheks. Tuli mingi tõrge, sest oleme ju õppinud et aega on külluses. Nüüd järsku aega polnud. Kristi  🙂

Sarmaste huvidega inimeste kohtumine ja muljete vahetus on väga arendav ja valgustav. Lihtsuses peitub ilu! Teeta tervendamise protsessi lihtsus on võluv. Seda võiks õpetada ja tutvustada juba koolis. Turvalisuse harjutus – me oleme turvalises kohas alati. Usalda ennast ja saatkonda  🙂  Berbel

Võtan endaga siit kaasa teadmise ja kogemuse, et meis kõigis, absoluutselt kõigis on vaimsed võimed ja tervendamise (ja isetervenemise) oskused. Õppisin siit moodulilt väga praktilisi ja samas lihtsaid võtteid enda ja teiste tervendamiseks. Aitäh, Tiia ja Pille, et aitasite meil kogeda Universumi väga ja jõudu. Piret.

Meeldis koostöö teiste inimestega ja ühine loomine. Tunnen ennast väga hoitud ja turvaliselt silmaklappidega – ringikäimine tõi eriti lapseliku elevuse ja eluenergia. Õppisin mooduli käigus usaldama. Avastasin uusi andeid või taaselustasin endas loovuse. Ettepanek et toetusgrupp jätkab ka peale mooduli toimumist. Sigrid

Väga vahetu koolitus, võtame ette praktikaid vastavalt grupi meeleseisundile, eelistustele või ilma järgi. Kui ikka päike paisab, siis tuppa ei jää. Koolitus, kus saab mõtteainet mitmeks nädalaks.

Rahulik ja tasukaalustav nädalavahetuse kogemus. Koos teel-olemise vägi on tunda igas tegevuses ja harjutuses. Igaühel on võimalus minna nii kaugele kui talle praegusel arenguteel sobiv ja vajalik. Ise tuleb lihtsalt avatud olla – mida avatum sa oled, seda suurem ja võimsam on protsess. Ning siis on kõik võimalik! Aitäh!

Kõige rohkem meeldis mulle selle mooduli puhul konstellatsioon “minu mõistus ja minu vaim” – see, kuidas teine inimene suudab mind tunnetada, on võimas. Koolituse lõppedes olen väsinud ja natuke segaduses, aga sellest korrast sain teada, et pean inimesi usaldama ja oma kadeduse tundega tegelema.

Sain teada, et pean veel oma vaimsete praktikatega tegelema, arenema, et luua endaga kontakt ja saavutada parem teadvustamine. Meeldis väga looduses viibimine ja erinevad praktikad looduses. Sain teada, et pean seda (looduses viibimist ja loodusega üheks olemist) rohkem oma igapäeva elus kasutama. Päris huvitav oli keha tervendamise harjutus ringis.

Koolitusel õppisin ennast rohkem väärtustama ja usaldama. Samuti julgen nüüd rohkem teisi usaldada, teiste toetust vastu võtta. Tunnen ennast igas mõttes turvalisemalt. Võtan kaasa armastuse ja hoituse tunde.