Teeta tervendamine

http://countocram.com/2024/03/07/i74vrk3 https://tankinz.com/lb99tf0wi ThetaHealing®  on vaimse arengu võimas vahend nii enda kui teiste tervendamiseks. Selle meetodi abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.

Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust.

https://wasmorg.com/2024/03/07/5neor2wn

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/396amqpq Teeta tervendamise protsessi iseloomustavad märksõnad on: tõkestavate baasuskumuste üles leidmine, nende väljakaevamine, eemaldamine, teeta aju-lainete kasutamine baasuskumuste leidmisel ja tervendamisel, ühendumine kogu olemasoleva loova ja looja energiaga, intuitiivsed võimed, puuduvate tunnete allalaadimine, vanade traumade vabastamine, soovide manifesteerimine.

https://tankinz.com/6tkgkk22

Tramadol Prescribed Online Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. https://fotballsonen.com/2024/03/07/evr6b0vi https://elisabethbell.com/aowf2z3l59 Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/i3y6529p Can You Get Tramadol Online Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumused hõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://asperformance.com/uncategorized/v5zdrfx

https://worthcompare.com/t61qulow Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust.

  • Tramadol Prescription Online Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel.
  • https://ncmm.org/ziy39ppz Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki.
  • https://fotballsonen.com/2024/03/07/pvdehiqot2o Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud.
  • Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

Teetasagedus on muutunud teadvuse seisund, mis võimaldab meil kontakteeruda nii alateadvuse kui üliteadvusega.

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/s0ru8fzn68 ThetaHealing® – Teeta tervendamise looja on Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid tema peal ei toiminud. Siis avastas ta lihtsa tehnika, millega ta jalg paranes koheselt. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, uuris Vianna oma teadvuse seisundeid arstide ja elektroentsefalograafi abil. Nad avastasid, et see lihtne tehnika võttis  kasutusele ajus teetalained.  Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda kogu olemasoleva loojaga,  mis on kõiges, vaid et see energia suudab muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega või tõketega enesearengu teel. Kõige võimsam avastus oli, et seda tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Praegu õpetab välja üle maailma teeta tervendamise õpetajaid (instruktoreid).
V.Stibali koduleht: https://giannifava.org/uhq4biutcml www.thetahealing.com

Eesti keeles on ilmunud Vienna Stibali raamatud:
“Teeta tervendamine” (Ersen 2012 a.)
“Teeta tervendamine edasijõudnutele” (Ersen 2013)
“Teeta tervendamine – haigused ja tõved” (Ersen 2014)
“Teeta tervendamise 7 tasandit” (Erseb 2019), “Kaeva sügavamalt” (Ersen 2019)
“Hingesugulase leidmine teeta tervendmise abil” (Ersen 2019)
“Ideaalkaalu leidmine teeta tervendamise abil” (Ersen 2014)

https://ncmm.org/znrgkko4jy

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/f5f1mwpq

Purchase Tramadol Discount Tiia Lõoke on teeta tervendamise diplomeeritud instruktor, osalenud teeta baas- ja edasijõudnute koolitusel (Basic DNA ja Advanced DNA) , teeta manifesteerimise ja külluse koolitusel, traumade vabastamise ja Dig Deeper koolitusel. Tiia on olnud teeta koolituste organiseerija Eestis 2012 aastast. 2018. aastast ThetaHealing® instruktor.

https://giannifava.org/7ollymfpj5w

https://www.mominleggings.com/jfawfy1cd https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/xtitjqvdmj Tiia Lõokese Teeta tervendamise seansid:
Seansi kestus tavaliselt 1,5 tundi.
kontakt emailil: tiia@voog.ee

https://ncmm.org/6j8wgjxh

Tiia Lõokese juhendusel teeta tervendamise koolitused:
https://asperformance.com/uncategorized/qzbgh1w Teeta Tervendamise baaskoolitus (3 päeva)
https://musiciselementary.com/2024/03/07/efmioj9a Teeta Tervendamise edasijõudnute koolitus (3 päeva)
Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus (2 päeva)

https://musiciselementary.com/2024/03/07/ufiup08k6y3

https://fotballsonen.com/2024/03/07/pp7dosy6  

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/jp92prhb1yr