Teeta tervendamise baaskoolituste kirjalik tagasiside 2019

Ambien Overnight Delivery Cheap Mis meeldis? Mis õppisid? Mis meelde kõige rohkem jäi?

Ambien Online

Ambien For Sale Online Sõbralik ja vaba õhtkkond. Toredad grupikaaslased. Sobiva suurusega grupp. Ajalised raamid paigas ja pidasid. Kursus oli juhitud ja hoitud.
Eelkõige on see minu jaoks olnud avatuse õppetund ja olen sellega üllatavalt hästi toime tulnud. Õppisin vast kõige rohkem seda, et kuidas endale intuitsioon “tellida”. Muidu on see olnud pigem passiivne vastuvõtmine.
Mulle tegelikult meeldis viimane harjutus kõige rohkem. Oleks võinud veel kiiremini käia, nii saab kiiresti ja kõige vähem kontrollitud intuitiivseid sähvakaid.
Aitäh! Monika

Purchasing Ambien Online

Meeldis, et sai teha palju paaristööd. Oli palju mitmekesiseid kogemusi. Kaaslaste sünergia ja rõõm. Olemine hetkes, siin ja praegu.
Õppisin ühendust võtma kõige olemasoleva looja energia ja armastusega. Õppisin paaristööd tegema. Süvenes teadmine, et olen ja saan olla kaaslooja oma elus koos kõige olemasoleva loojaga.
Kõrghetked:
1) Kaaslase kaitseinglite nägemine. Liigutav oli näha, kuidas kaitseinglid teda armastasid ja temast hoolisid/ teda hoidsid.
2) Manifesteerimine. Julge unistuse kaasloomine koos loojaga. Äratundmine, mis on mu hinge vajadus.
Ingrid

https://filmsofnepal.com/d7xrcbzo8

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/yp70h85sis Meeldis õpetus iseenesest. Meeldib Tiia rahulik ainekäsitlus. Ruumid meeldisid ka. Õppisin niipalju asju et pea käib ringi. Kõrghetk: hingeosakeste tagasitoomine ja lahtilaskmine. Soovin mingi aja pärast edasi minna kursusega.
P.

Meeldis kõik. Palju õppisin enda kohta, ja teiste kohta, erinevad inimesed, kõik olid toredad, sain kindluse rohkem juurde tegeleda asjadega millega tahan ja tunnen vajadust tegeleda.  Õppisin selgeltnägemist. Avastasin endas seda mida ma olen alati näinud, lihtsalt nüüd olid inimesed, kes andsid mulle tagasisidet, et mis ma nägin, see on reaalne, et ei pea ennast imelikult tundma, kui ma midagi näen.
Edina

https://www.fesn.org/?gyt=i418tdutq

https://drurymirror.org/2023/10/19/aq2a5s4 Väga vahva kursus. Igal päeval tundsin aina sügavamale ja sügavamale minekut. Ühed kui teised teadmised asendusid kogemustega.  Õppisin, et kõike on võimalik muuta ja asendada uute programmidega. Õpetaja ääretult meeldiv ja toetav.
Aitäh! Aitäh! Aitäh!
Külli

https://totlb.com/uncategorized/hv9ncja71o

https://fladefenders.org/bupqec3gv Meeldis kursuse tempokus. Esimesel päeval tundus liiga kiire ja polnud veel arusaamist, milleks ma ennast ette pean valmistama. Teisel päeval olin tasandil kogu aeg ja ei pidanud selleks mingit protsessi läbima. Info oli kogu aeg mu ümber ja vastused tulid kiirelt mu enda ja teiste kohta.
Õppisin, kuidas grupi energia toetab. Kuidas õpetaja suudab luua seisundi, mis laseb kiirelt kontakti võtta oma sisemise tarkusega.
Meelde jäi tutvumine oma hingesugulasega. See tunne võib muutuda ja hingesugulane ei pruugi olla üks ja ainus. Kuid tekkis teadmine, et ma saan kursusekaaslase välja kaudu alati vastused oma küsimustele. Vaimne side ja tunne, et meil on mõlemail üksteisele midagi anda. Samas kerge tunne, voolamine, õrn ja helge olemine.
Keiu

https://nicomuhly.com/news/2023/hkomv8h

Hästi praktiline koolitus, sai kohe uusi teadmisi kasutada ja läbi proovida. Õppisin, et teisi saab aidata ka siis, kui su enda elus on parajasti probleeme, et ei pea olema ise täisulik kui teisi aidata. Jäi kõige rohkem meelde, et tervendamine, käib kergelt. Nii lihtne on teisi aidata!
Anne P.
….

Get Zolpidem Online

https://www.estaciondelcoleccionista.com/wio4lca0o Meeldis õhkkond, mis oli rahulik, meeldiv ja sõbralik. Mulle sobis kui õpetaja luges korraldused ette, siis tundus kuidas energia hakkas voolama. Õppisin seda, et kõik on võimalik. Avastasin endas andeid, mida ei uskunud olevat.
Meelde jäi kõige rohkem Looja poole pöördumine, kuid kindlasti pean sellega tööd tegema.

Buy Ambien Fast Delivery

https://www.tuscaroracountryclub.net/8kii3a51 Meeldis, et oli piisavalt praktikaid ja hea tempo. Õppisin Loojaga ühendust saama ja tehnikaid praktiseerima. Järjepidev praktika on oluline. Meelde jäi kõige rohkem hingeosade tagastamise protsess. Aitäh väga inspireeriva teekonna eest!
Ly
….

https://filmsofnepal.com/rizt4x38 Mulle meeldis kursuse hea ülevaatlikus ning ülesehitus. Õppsin kõiges üsna palju. Kursuselt sain parema Loojaga ühendumise tehnika ning hakkasin ka ennast rohkem usaldama. Samuti sai palju praktilisi vahendeid oma elu paremaks muutmiseks. Kõige paremini jäi meelde see, kuidas liikuda erinevate tasandite vahel ning lõputud võimalused asju ümber kirjutada ja avastada.

Andri N.

Sain palju uusi teadmisi. Intuitsiooni äratamine ja treenimine. Tahan teetatervendust veel sügavamalt õppida, veel teadmisi saada, usaldada intuitsiooni ja esimese hetke vastuseid. Kõige rohkem jäid meelde lõpuringi harjutsed – 30 sek tööd, see pani märkama oma vastuseid, mis kiirelt tulevad, neil “sabast haarama”; töö paarides – teise inimesega töötamine, vastutuse võtmine teise inimese ee. Kõik toimus omas rütmis ja oli õige sellises kulgemises.
Lea

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/oxizsrcy1 Meeldis praktiliste tööde osakaal. meeldiv toetav grupp. Hea kursuse korraldus. Lõuna toodi kohale! Õppisin, et ka mina suudan selgelt tulevikku vaadata. Kõige enam jäi meelde Tiia näidisseanss uskumuste kaevamisest ja töö kliendiga.

https://lewishamcyclists.org.uk/17my0dr5e Mulle meeldis see, et sain tagasi oma hingeosakesed ja nüüd on täiega hea olla. Aitäh, aitäh, aitäh!
Õppisin usaldama oma sisemist häält ja kasutama intuitsiooni. Kõige rohkem meelde jäi, et või olla vihane kui seda vaja on, ilma enesekriitikata.
A.P.

Online Ambien Prescription Aitäh kallis Tiia super toreda aja eest! Meeldis kuulata ja mõtteid jagada, kinnitust saada. Õppisin kohalolemist, iseenda aitamist, õppisin tunnetamist ja enda usaldamist. Kõige rohkem jäi meelde see, et ma kella ei vaadanud.

Meeldisid konkreetsed juhtnöörid ja toredad näited elust. Sain enda kohta palju teada ning ka seda teada, et veel rohkem on avastada. Õppisin, et ei tasu peale pressida ja olukordi survestada, tulemus ei pea ilmtingimata tulema kohe esimesel korral. Oluline on anda aega.
Väga meeldis teada saada oma kaitseinglitest ning kõik oma hingeosad tagasi saada. Tulevikuväljavaated tunduvad nüüd palju positiivsemad.

Meeldis korraldus ja tõrgeteta töö, kõik oli hästi organiseeritud. Õppisin enda tundeid ja nägemusi usaldama ja kommenteerima. Kõige rohkem meeldis manifesteerimise meditatsioon.
R.L.

https://fcstruga.com/uncategorized/605snte Meeldis kursuse teema, positiivne eesmärk, õhkkond. Õppisin ennast lõdvestama. Sain aru kuida ja miks on vaja endaga tööd teha. Kõige rohkem jäi meelde, et tegelikult kõik on võimalik.
Kristel

https://fladefenders.org/wuteupg Meelis üle pika aja nii pühendunult vaimsete teemadega tegeleda. Tekkis hea rahulik olemine. Baas, kuidas enesega tööd edasi teha. Kõige rohkem meeldis meditatsioon – Loojaga ühenduse võtmine. Suur aitäh!

Kõik oli huvitav ja grupp oli eriti hea!
Marju

https://www.estaciondelcoleccionista.com/5fv8cpb1 Palju häid praktilisi harjutusi, hea tegus tempo. Õppisin palju uut, uusi sisendusi ja lähenemise viise. Seda et asjad juhtuvad loomulikult, kergusega ja võimsalt kui usaldad protsessi Looja energia vahendajana. Kõrghetkeks oli uue energiaga ühendumine ja oma energia osade tagasi toomine enese süsteemi.

Can I Get Ambien Online Meeldis väga seltskond, õhkkond ja õpetaja!!! Õppisin, mida ma ennem uskudagi ei söendanud, looja juurde – erinevates energiates olemist, ei minda, vaid see olek (kohalolek) on iga hetk kättesaadav ja seda teed kasutades ei ole võimalik kahjustada kedagi. Looja juures oleku tunne oli varasemalt tuttav, aga see olemine kinnistus rohkem. Kõrghetked olid praktiliselt iga ülessande lahendamisega. Jätkata kiiremas korras edasijõudnute kursusega!

Ordering Ambien From Canada Väga hästi korraldatud kursus. Hästi edasi antud. Õppisin teeta tervendamist. Meelde jäi võõrhingede teema.
Aitäh!

Ambien Buy Online Uk