Teeta tervendamise baaskoolitus

https://www.mominleggings.com/d4ke551kp Teeta tervendamise baaskoolitus
2 – 4 veebruar 2024 Tallinnas

https://elisabethbell.com/0cf1oow5xwx https://wasmorg.com/2024/03/07/bgxra1ys juhendaja on Tiia Lõoke,
Can You Get Tramadol Online Legally litsenseeritud teeta-tervendaja ja instruktor

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/b366m4imoo Tramadol Visa ThetaHealing® on enda ja teiste tervendamise ja arendamise võimas meetod, mille abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.
Selle 3-päevase baaskoolituse keskmes on tehnikate praktiseerimine, mis võimaldavad Sul muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal  4 tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud. Osalejad õpivad ära tundma ja “välja kaevama” iseenda piiravaid baasuskumusi, kui ka üles leidma kaasosalejate omi.

Buying Tramadol In Spain Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust. Teeta tervendamises õpid, et igaühel on intuitiivsed võimed, mida saab kasutada, toomaks spontaanset füüsilist ja emotsionaalset tervenemist, et aidata nii iseennast kui sõpru ja perekonda.

https://musiciselementary.com/2024/03/07/vmcwuencq

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/oqnpenp Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumusedhõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://giannifava.org/xccsyr1 Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust. Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel. Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud. Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

Best Place Order Tramadol Online Koolituse teemad:

 • ThetaHealing® kujunemine
 • Mõtete ja sõnade vägi
 • Intuitiivsed võimed, selgeltnägemine
 • Tervendamise põhimõtted ja tehnikad
 • Grupitervendamine, grupitervendamisharjutused
 • Miks inimesed ei tervene, uskumustega töö
 • Emotsioonid ja tervis, programmid tunnete jaoks
 • Baasuskumuste väljakaevamine
 • Kaitseinglid, hingesugulased, hingeosad
 • Manifesteerimine
 • Tuleviku lugemine
 • Palju praktilisi harjutusi

Sellel koolitusel tehakse ka DNA ja nooruse-kromosoomi aktiviseerimine, mis annab elujõudu ja aeglustab vananemist. Kursuse lõppedes oled valmis kasutama oma oskusi Teeta-tervendajana aidatest ennast ja teisi.

Tramadol Order Overnight Shipping ThetaHealing® looja on https://giannifava.org/nb27v5k6n Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja elektroentsefalograafiga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid.
Vianna Stibali teeta tervendamise ametelik koduleht:  www.thetahealing.com

http://countocram.com/2024/03/07/apfhrxgfl Koolitus sisaldab http://countocram.com/2024/03/07/3p8l62wd eesti keelset Vianna Stibali raamatut “Teeta Tervendamine” ning Vianna Stibali ThetaHealing® ingliskeelset juhendit, mille olulisemad väljendid ja praktikad on tõlgitud eesti keelde.

Koolituse lõppedes saad ThetaHealing Institute of Knowledge teeta tervendamise baaskoolituse diplomi ja õiguse kasutada Teeta tervendaja/ Teeta tervendamise praktiku nimetust ( ThetaHealer/ ThetaHealing Practitioner).

Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali raamatud Ersen Kirjastuselt: “Teeta tervendamine” (2012) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(2014) ,  “Hingesugulase leidmine teeta tervendamisega” (2019), ” Teeta tervendamise seitse eksistentsi tasandit” (2019), “Teie ja Looja” (2021)

https://www.lcclub.co.uk/oschsl1rtce Teeta tervendamise baaskoolituse õpetaja on Overnight Tramadol Visa  Tiia Lõoke

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/fhana9x Loe Tiiast  lähemalt siit…

Loe Teeta tervendamisest artiklit “Piiravate uskumuste taagast vabaks!” ajakirjas TervisPluss, juuli 2019

https://tankinz.com/taeg62dld Loe teeta baaskoolitustel osalenute tagasisidet siit….

https://www.mominleggings.com/w3n1e92ik https://worthcompare.com/u5tvyhp7 Koolituse koht: Tallinn

https://www.lcclub.co.uk/93q3cvns Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 7 jaanuari 2024;
pärast 7 jaanuari on osalustasu 370 eur.

Tramadol Order Uk See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

Registreerumiseks palun saada oma nimi, tel. nr, email ja maksa registreerimistasu 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta baaskoolitus” ja saada oma kontaktandmed.
Registreerimstasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu mitteosalemisel ei tagastata.

Buy Cheapest Tramadol Online Ülejäänud osalustasu saab maksta 3 päeva enne panka või kohapeal enne koolituse algust sularahas.

Koolituse ajakava:
Reedel, laupäeval ja pühapäeval  kl.10.00  – 17.00,
lõunapaus 1 tund.

Tramadol Online Canada Registreerumiseks täida see vorm:

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/q4xzhka6 Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

https://musiciselementary.com/2024/03/07/edf4ou00 Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Tramadol Cheap Overnight Fedex Märkused ja muu info:

https://asperformance.com/uncategorized/fcahp0297

————————–
Info teeta tervendamise kursuste kohta:
Tiia Lõoke emailil tiia@voog.ee, tel 5178313