Teeta tervendamise baaskoolitus

https://www.ibct-global.com/aq2niqck https://prepnsell.com/blog/2023/09/20/vf7ezgwjcnz Teeta tervendamise baaskoolitus
Safe Tramadol Online 29 september – 1 oktoober 2023 Tallinnas

Tramadol Cheap Cod juhendaja on Tiia Lõoke,
Tramadol Buy Uk litsenseeritud teeta-tervendaja ja instruktor

https://www.ibericadron.com/qgp07pwi ThetaHealing® on enda ja teiste tervendamise ja arendamise võimas meetod, mille abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.
Selle 3-päevase baaskoolituse keskmes on tehnikate praktiseerimine, mis võimaldavad Sul muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal  4 tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud. Osalejad õpivad ära tundma ja “välja kaevama” iseenda piiravaid baasuskumusi, kui ka üles leidma kaasosalejate omi.

Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust. Teeta tervendamises õpid, et igaühel on intuitiivsed võimed, mida saab kasutada, toomaks spontaanset füüsilist ja emotsionaalset tervenemist, et aidata nii iseennast kui sõpru ja perekonda.

Ordering Tramadol Online

https://www.deficitdao.org/2023/09/20/cdq0w8jmb9 Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumusedhõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://www.ibct-global.com/ewb5v7ew6be Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust. Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel. Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud. Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

https://www.grupoalliance.com/2023/09/20/7yzvm8mt Koolituse teemad:

 • ThetaHealing® kujunemine
 • Mõtete ja sõnade vägi
 • Intuitiivsed võimed, selgeltnägemine
 • Tervendamise põhimõtted ja tehnikad
 • Grupitervendamine, grupitervendamisharjutused
 • Miks inimesed ei tervene, uskumustega töö
 • Emotsioonid ja tervis, programmid tunnete jaoks
 • Baasuskumuste väljakaevamine
 • Kaitseinglid, hingesugulased, hingeosad
 • Manifesteerimine
 • Tuleviku lugemine
 • Palju praktilisi harjutusi

https://fundacionfdi.org/2023/09/20/o13jathtqzt Sellel koolitusel tehakse ka DNA ja nooruse-kromosoomi aktiviseerimine, mis annab elujõudu ja aeglustab vananemist. Kursuse lõppedes oled valmis kasutama oma oskusi Teeta-tervendajana aidatest ennast ja teisi.

Buy Genuine Tramadol Online Uk ThetaHealing® looja on https://cafearabo.com/pxgqqgz8n2 Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja elektroentsefalograafiga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid.
Vianna Stibali teeta tervendamise ametelik koduleht: https://www.deficitdao.org/2023/09/20/v9fa9iawk1  www.thetahealing.com

Tramadol Online Cod Koolitus sisaldab https://www.grupoalliance.com/2023/09/20/1awlew4 eesti keelset Order Tramadol Online Overnight Delivery Vianna Stibali raamatut “Teeta Tervendamine” ning Vianna Stibali ThetaHealing® ingliskeelset juhendit, mille olulisemad väljendid ja praktikad on tõlgitud eesti keelde.

Koolituse lõppedes saad ThetaHealing Institute of Knowledge teeta tervendamise baaskoolituse diplomi ja õiguse kasutada Teeta tervendaja/ Teeta tervendamise praktiku nimetust ( ThetaHealer/ ThetaHealing Practitioner).

https://cafearabo.com/tmp7exz5qe8 Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali raamatud Ersen Kirjastuselt: “Teeta tervendamine” (2012) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(2014) ,  “Hingesugulase leidmine teeta tervendamisega” (2019), ” Teeta tervendamise seitse eksistentsi tasandit” (2019), “Teie ja Looja” (2021)

https://www.foroacce.com/gy633b8b44

Tramadol Online Sale Teeta tervendamise baaskoolituse õpetaja on https://brufaganya.cat/2020/4qnvm2a  Tiia Lõoke

Order Tramadol Online Cod Overnight Loe Tiiast  lähemalt siit…

Purchase Tramadol With Mastercard Loe Teeta tervendamisest artiklit “Piiravate uskumuste taagast vabaks!” ajakirjas TervisPluss, juuli 2019

Order Tramadol Online Cod Overnight Loe teeta baaskoolitustel osalenute tagasisidet siit….

Koolituse koht: Tallinn

Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 5 septembrit 2023;
pärast 5 septembrit on osalustasu 370 eur.

See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

Registreerumiseks palun saada oma nimi, tel. nr, email ja maksa registreerimistasu 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta baaskoolitus” ja saada oma kontaktandmed.
Registreerimstasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu mitteosalemisel ei tagastata.

Ülejäänud osalustasu saab maksta 3 päeva enne panka või kohapeal enne koolituse algust sularahas.

Koolituse ajakava:
Reedel, laupäeval ja pühapäeval  kl.10.00  – 17.00,
lõunapaus 1 tund.

Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Märkused ja muu info:


Teeta-tervendamise baaskoolitusel osalenul on võimalik selle koolituse järgselt osaleda:

Teeta tervendamise edasijõudnute koolitus

Teeta tervendamise Dig Deeper koolitus

Teeta tervendamise “Sina ja Looja” koolitus

Loe teeta kursustel osalejate tagasisidet siit…

————————–
Info teeta tervendamise kursuste kohta:
Tiia Lõoke emailil tiia@voog.ee, tel 5178313