Teeta tervendamise baaskoolitus

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/5hlf7fs6 Teeta tervendamise baaskoolitus
2 – 4 veebruar 2024 Tallinnas

https://www.tuscaroracountryclub.net/yptvkfo35g7

https://www.estaciondelcoleccionista.com/wyynkennn http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/7hxcueiznd juhendaja on Tiia Lõoke,
https://filmsofnepal.com/e5i18up litsenseeritud teeta-tervendaja ja instruktor

https://www.mmjreporter.com/cx38bqayrp-43749

https://www.tuscaroracountryclub.net/ahqkva2bof http://diversity411.com/uncategorized/e7fa2vg ThetaHealing® on enda ja teiste tervendamise ja arendamise võimas meetod, mille abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.
Selle 3-päevase baaskoolituse keskmes on tehnikate praktiseerimine, mis võimaldavad Sul muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal  4 tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud. Osalejad õpivad ära tundma ja “välja kaevama” iseenda piiravaid baasuskumusi, kui ka üles leidma kaasosalejate omi.

http://diversity411.com/uncategorized/9f2wwmsjf

Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust. Teeta tervendamises õpid, et igaühel on intuitiivsed võimed, mida saab kasutada, toomaks spontaanset füüsilist ja emotsionaalset tervenemist, et aidata nii iseennast kui sõpru ja perekonda.

Order Ambien Canada

https://dna-awakening.org/ph4r6bu1

Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumusedhõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://drurymirror.org/2023/10/19/9ksl036 Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust. Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel. Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud. Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

https://fladefenders.org/t80y18nd4 Koolituse teemad:

 • ThetaHealing® kujunemine
 • Mõtete ja sõnade vägi
 • Intuitiivsed võimed, selgeltnägemine
 • Tervendamise põhimõtted ja tehnikad
 • Grupitervendamine, grupitervendamisharjutused
 • Miks inimesed ei tervene, uskumustega töö
 • Emotsioonid ja tervis, programmid tunnete jaoks
 • Baasuskumuste väljakaevamine
 • Kaitseinglid, hingesugulased, hingeosad
 • Manifesteerimine
 • Tuleviku lugemine
 • Palju praktilisi harjutusi

Sellel koolitusel tehakse ka DNA ja nooruse-kromosoomi aktiviseerimine, mis annab elujõudu ja aeglustab vananemist. Kursuse lõppedes oled valmis kasutama oma oskusi Teeta-tervendajana aidatest ennast ja teisi.

https://haveaircustoms.com/mgx938b ThetaHealing® looja on Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja elektroentsefalograafiga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid.
Vianna Stibali teeta tervendamise ametelik koduleht:  www.thetahealing.com

https://totlb.com/uncategorized/21cxztch Koolitus sisaldab eesti keelset https://www.mmjreporter.com/6grjl3e51h-43749 Vianna Stibali raamatut “Teeta Tervendamine” ning Vianna Stibali ThetaHealing® ingliskeelset juhendit, mille olulisemad väljendid ja praktikad on tõlgitud eesti keelde.

https://filmsofnepal.com/yg31q11u7 Koolituse lõppedes saad ThetaHealing Institute of Knowledge teeta tervendamise baaskoolituse diplomi ja https://larrylivermore.com/?p=0ey0vj6qw õiguse kasutada Teeta tervendaja/ Teeta tervendamise praktiku nimetust ( ThetaHealer/ ThetaHealing Practitioner).

https://www.tuscaroracountryclub.net/wt2p0bq Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali raamatud Ersen Kirjastuselt: “Teeta tervendamine” (2012) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(2014) ,  “Hingesugulase leidmine teeta tervendamisega” (2019), ” Teeta tervendamise seitse eksistentsi tasandit” (2019), “Teie ja Looja” (2021)

http://diversity411.com/uncategorized/3wbdxu4dy

Teeta tervendamise baaskoolituse õpetaja on https://fcstruga.com/uncategorized/ko7w8mgov  Tiia Lõoke

Loe Tiiast  lähemalt siit…

Buy Zolpidem In India Loe Teeta tervendamisest artiklit “Piiravate uskumuste taagast vabaks!” ajakirjas TervisPluss, juuli 2019

Loe teeta baaskoolitustel osalenute tagasisidet siit….

https://www.estaciondelcoleccionista.com/1p2gdr7 https://lewishamcyclists.org.uk/9a05ndmljf Koolituse koht: Tallinn

https://nicomuhly.com/news/2023/bwc7iruyea1 Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 7 jaanuari 2024;
pärast 7 jaanuari on osalustasu 370 eur.

https://www.fesn.org/?gyt=2ypmtdwt77 See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

https://www.mmjreporter.com/sw6f184p-43749 Registreerumiseks palun saada oma nimi, tel. nr, email ja maksa registreerimistasu 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta baaskoolitus” ja saada oma kontaktandmed.
Registreerimstasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu mitteosalemisel ei tagastata.

Buy Zolpidem Australia Ülejäänud osalustasu saab maksta 3 päeva enne panka või kohapeal enne koolituse algust sularahas.

https://www.estaciondelcoleccionista.com/7hm85viaf Koolituse ajakava:
Reedel, laupäeval ja pühapäeval  kl.10.00  – 17.00,
lõunapaus 1 tund.

https://nicomuhly.com/news/2023/3gdpmbom Registreerumiseks täida see vorm:

https://dna-awakening.org/zby6v76bm Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/m7al38bk Email (nõutav) :

Buy Ambien Online Overnight Telefon (nõutav) :

Märkused ja muu info:


————————–
Info teeta tervendamise kursuste kohta:
Tiia Lõoke emailil tiia@voog.ee, tel 5178313