Teeta tervendamise koolitus Kaeva Sügavamalt

https://www.bufete-albanes.com/2023/09/20/bqh6irgkzw Kaeva Sügavamalt!
ThetaHealing® Dig Deeper

Tramadol 50 Mg Online Uk

Order Tramadol From Uk Tallinnas (kuupäev selgumisel)

https://www.ibct-global.com/pfgm74vl

Juhendaja on Tiia Lõoke,
litsenseeritud teeta-tervendamise instruktor

https://fundacionfdi.org/2023/09/20/y4nchfcf8vy ThetaHealing®  on suurepärane tehnika probleemide päritolu teada saamiseks, teeta praktikutele õpetatakse häid tehnikaid, mida nimetatakse “kaevamiseks”. Narratiivse stiiliga lähenemisviis võimaldab mugavalt avastada elavaid ja sügavaid alateadlikke mõtteid ja uskumusi, mis meid blokeerivad. Teeta tervendamine kasutab tingimusteta armastust, uskumuste ja tunnetega tööd.

https://circulofortuny.com/9zuv81b9i

Selle koolituse eesmärk on hästi treenida teeta tervendajaid selle olulise tehnika abil, anda kõigile kindel maandatus ja nõuandeid, mida vajatakse, et olla enesekindel enda ja oma klientide baasuskumuste väljakaevamisel. Kui me ei suuda edukalt tuvastada probleemi tõelist tuuma ja päritolu, ei tea me, millist uskumust muuta. See võib tähendada seda, et tehtud muudatused võivad olla ainult ajutised ning teadvustamata negatiivsed tõekspidamised võivad jääda takistama tõelist paranemist.

https://prepnsell.com/blog/2023/09/20/4jths6dn8n

https://cafearabo.com/akxb5wbo08 See seminar jõustab Sind, et aidata Sul oma klientidel mõista oma käitumist ja elusid ning seeläbi aidata neil terveneda või manifesteerida tasakaalustatud ja selgeid muudatusi sessiooni lõpetamisel.

https://www.deficitdao.org/2023/09/20/yruc1js5

https://prepnsell.com/blog/2023/09/20/w200noh78p Dig Digeper koolituse lõpetamisel on Sul olemas head teadmised ja kogemused, et jätkata uskumustega tööd nii enda kui teistega. Sa saad teada kõikidest erinevatest meetoditest, kuidas  avastada ja vabastada varjatud uskumusi. Õpid ja praktiseerid kaheksat erinevat “kaevamise” viisi. Õpetaja juhendamisel on selleks piisavalt aega.

Buy Cheapest Tramadol Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus sisaldab ingliskeelset ThetaHealing Dig Deeper Practitioners Manual’i ja  ja ThetaHealing Institute of Knowlegen Dig Deeper koolituse diplomit. See diplom annab Sulle võimaluse osaleda järgnevatel põnevatel sügavuti minevatel teetatervenduse koolitustel.

Koolitus kestab kaks päeva. Ajakava: Reedel ja laupäeval. kl.10-17.00. Lõunapaus on 1 tund.

https://www.ibericadron.com/19q2v2oj7m Sellele koolitusele tulemine eeldab eelnevalt Teeta tervendamise baaskoolituse ja Teeta tervendamise edasijõudnute koolituse läbimist.

Cheap Tramadol Overnight Delivery Teeta tervendamise koolituse õpetaja  Tiia Lõoke
Loe lisa…

https://www.foroacce.com/h7omwqfxgt5 Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne ….;
pärast …. on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

Koolitusel osalemiseks on võimalik küsida osalist stipendiumit.
Kirjuta selleks lühike motivatsioonikiri. 

https://www.ibericadron.com/8f0ojjw6ghs Registreerumiseks palun tasu 100€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Dig Deeper koolitus”.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks enne koolitust palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

Koolituse koht: Tallinnas.

Teetatervendamise – ThetaHealing® ametlik koduleht
www.thetahealing.com

https://brufaganya.cat/2020/kks4aiyi Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Buy Cheap Tramadol Cod Email (nõutav) :

https://calvosealing.com/zqbl3j5kl0d Telefon (nõutav) :

Cheap Tramadol Cod Märkused ja muu info:

https://cafearabo.com/15mf4h7m