Teeta tervendamise koolitus Kaeva Sügavamalt

https://equinlab.com/2024/01/18/ucwfwauy6e Buy Xanax Valium Online Kaeva Sügavamalt! https://fireheartmusic.com/19jeendu ThetaHealing® Dig Deeper

https://www.ngoc.org.uk/uncategorized/future-events/be2qeo81k

Tallinnas (kuupäev selgumisel)

https://fireheartmusic.com/pz9o7b994

Juhendaja on Tiia Lõoke, litsenseeritud teeta-tervendamise instruktor

https://space1026.com/2024/01/zxckppqd5y ThetaHealing®  on suurepärane tehnika probleemide päritolu teada saamiseks, teeta praktikutele õpetatakse häid tehnikaid, mida nimetatakse “kaevamiseks”. Narratiivse stiiliga lähenemisviis võimaldab mugavalt avastada elavaid ja sügavaid alateadlikke mõtteid ja uskumusi, mis meid blokeerivad. Teeta tervendamine kasutab tingimusteta armastust, uskumuste ja tunnetega tööd.

https://modaypadel.com/1x6f31z

Selle koolituse eesmärk on hästi treenida teeta tervendajaid selle olulise tehnika abil, anda kõigile kindel maandatus ja nõuandeid, mida vajatakse, et olla enesekindel enda ja oma klientide baasuskumuste väljakaevamisel. Kui me ei suuda edukalt tuvastada probleemi tõelist tuuma ja päritolu, ei tea me, millist uskumust muuta. See võib tähendada seda, et tehtud muudatused võivad olla ainult ajutised ning teadvustamata negatiivsed tõekspidamised võivad jääda takistama tõelist paranemist.

https://www.chat-quiberon.com/2024/01/18/2hr6ak5

See seminar jõustab Sind, et aidata Sul oma klientidel mõista oma käitumist ja elusid ning seeläbi aidata neil terveneda või manifesteerida tasakaalustatud ja selgeid muudatusi sessiooni lõpetamisel.

https://modaypadel.com/reuj6l1s Dig Digeper koolituse lõpetamisel on Sul olemas head teadmised ja kogemused, et jätkata uskumustega tööd nii enda kui teistega. Sa saad teada kõikidest erinevatest meetoditest, kuidas  avastada ja vabastada varjatud uskumusi. Õpid ja praktiseerid kaheksat erinevat “kaevamise” viisi. Õpetaja juhendamisel on selleks piisavalt aega.

Order Valium 10 Mg Uk

Cheap Xanax Pills Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus sisaldab ingliskeelset ThetaHealing Dig Deeper Practitioners Manual’i ja  ja ThetaHealing Institute of Knowlegen Dig Deeper koolituse diplomit. See diplom annab Sulle võimaluse osaleda järgnevatel põnevatel sügavuti minevatel teetatervenduse koolitustel.

https://masterfacilitator.com/5x6rmnufw Koolitus kestab kaks päeva. Ajakava: Reedel ja laupäeval. kl.10-17.00. Lõunapaus on 1 tund.

https://masterfacilitator.com/p4fa2z5tt

https://www.ngoc.org.uk/uncategorized/future-events/pmxm7g3pb2b Sellele koolitusele tulemine eeldab eelnevalt Teeta tervendamise baaskoolituse ja Teeta tervendamise edasijõudnute koolituse läbimist.

https://gungrove.com/j0zjjar Teeta tervendamise koolituse õpetaja https://therepairstore.ca/csja1h00fu  Tiia Lõoke Loe lisa…

http://www.wowogallery.com/5yymrtiis

Buy Carisoprodol 350 Mg Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne ….;
pärast …. on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

https://www.prehistoricsoul.com/fwju50ri

https://www.chat-quiberon.com/2024/01/18/jpjf76pg2 Koolitusel osalemiseks on võimalik küsida osalist stipendiumit.
Kirjuta selleks lühike motivatsioonikiri. 

https://sieterevueltas.net/sfc0nogeym Registreerumiseks palun tasu 100€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Dig Deeper koolitus”.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

https://gungrove.com/4jq8pl0ukh

https://www.prehistoricsoul.com/h3u9jpi9k5 Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks enne koolitust palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

Cheap Xanax Overnight Delivery Koolituse koht: Tallinnas.

https://space1026.com/2024/01/vamjbcpog Teetatervendamise – ThetaHealing® ametlik koduleht
www.thetahealing.com

https://www.ngoc.org.uk/uncategorized/future-events/107ybmv

https://equinlab.com/2024/01/18/mmzdwfc Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Buy Diazepam Eu

Email (nõutav) :

Buy Soma 350Mg Telefon (nõutav) :

https://www.justoffbase.co.uk/uncategorized/ctrcxrk82xq Märkused ja muu info:

Buy Valium Tablets Uk