Teeta tervendamise koolitus Kaeva Sügavamalt

https://ncmm.org/sfx7teul34 Tramadol Illegal Order Online Kaeva Sügavamalt!
ThetaHealing® Dig Deeper

http://countocram.com/2024/03/07/q1od42aj6

https://worthcompare.com/z8cpc2xgymx Tallinnas (kuupäev selgumisel)

Juhendaja on Tiia Lõoke,
litsenseeritud teeta-tervendamise instruktor

http://countocram.com/2024/03/07/lo7nv2cb ThetaHealing®  on suurepärane tehnika probleemide päritolu teada saamiseks, teeta praktikutele õpetatakse häid tehnikaid, mida nimetatakse “kaevamiseks”. Narratiivse stiiliga lähenemisviis võimaldab mugavalt avastada elavaid ja sügavaid alateadlikke mõtteid ja uskumusi, mis meid blokeerivad. Teeta tervendamine kasutab tingimusteta armastust, uskumuste ja tunnetega tööd.

Tramadol Online Mastercard

Selle koolituse eesmärk on hästi treenida teeta tervendajaid selle olulise tehnika abil, anda kõigile kindel maandatus ja nõuandeid, mida vajatakse, et olla enesekindel enda ja oma klientide baasuskumuste väljakaevamisel. Kui me ei suuda edukalt tuvastada probleemi tõelist tuuma ja päritolu, ei tea me, millist uskumust muuta. See võib tähendada seda, et tehtud muudatused võivad olla ainult ajutised ning teadvustamata negatiivsed tõekspidamised võivad jääda takistama tõelist paranemist.

https://asperformance.com/uncategorized/59hdgnyg

Tramadol Where To Buy Uk See seminar jõustab Sind, et aidata Sul oma klientidel mõista oma käitumist ja elusid ning seeläbi aidata neil terveneda või manifesteerida tasakaalustatud ja selgeid muudatusi sessiooni lõpetamisel.

Cheapest Tramadol Next Day Delivery

Dig Digeper koolituse lõpetamisel on Sul olemas head teadmised ja kogemused, et jätkata uskumustega tööd nii enda kui teistega. Sa saad teada kõikidest erinevatest meetoditest, kuidas  avastada ja vabastada varjatud uskumusi. Õpid ja praktiseerid kaheksat erinevat “kaevamise” viisi. Õpetaja juhendamisel on selleks piisavalt aega.

https://www.mominleggings.com/d82ry6x34md

https://wasmorg.com/2024/03/07/bvxn4uy8b9 Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus sisaldab ingliskeelset ThetaHealing Dig Deeper Practitioners Manual’i ja  ja ThetaHealing Institute of Knowlegen Dig Deeper koolituse diplomit. See diplom annab Sulle võimaluse osaleda järgnevatel põnevatel sügavuti minevatel teetatervenduse koolitustel.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/zwlv62e8y2

https://musiciselementary.com/2024/03/07/eiqqmoee0 Koolitus kestab kaks päeva. Ajakava: Reedel ja laupäeval. kl.10-17.00. Lõunapaus on 1 tund.

Sellele koolitusele tulemine eeldab eelnevalt Teeta tervendamise baaskoolituse ja Teeta tervendamise edasijõudnute koolituse läbimist.

https://www.lcclub.co.uk/3auijpstxhw Teeta tervendamise koolituse õpetaja https://tankinz.com/fjlyqlpsvq  Tiia Lõoke
Loe lisa…

https://elisabethbell.com/xd5mp68fr Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne ….;
pärast …. on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

https://ncmm.org/s92t7do160

https://fotballsonen.com/2024/03/07/evr6b0vi Koolitusel osalemiseks on võimalik küsida osalist stipendiumit.
Kirjuta selleks lühike motivatsioonikiri. 

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/5yibidw Registreerumiseks palun tasu 100€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Dig Deeper koolitus”.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/rwylmlu

Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks enne koolitust palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

https://musiciselementary.com/2024/03/07/7ldf7yktf4z

https://www.lcclub.co.uk/xiyn45f Koolituse koht: Tallinnas.

https://elisabethbell.com/g1i6zx19

Teetatervendamise – ThetaHealing® ametlik koduleht
www.thetahealing.com

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/1trkcrfvhe

https://www.mominleggings.com/0eqvxbx7x36 Registreerumiseks täida see vorm: