Tiia Lõoke

Olen nõustaja ja koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor, tervendaja

Tramadol Order Online Mexico

https://tankinz.com/4100fju Mulle meeldib teha:

Buying Tramadol
  • nõustamist organisatsioonidele ja eraisikutele
  • psühhoteraapiat ja hingamistööd, hüpnoteraapiat, vaimseid rännakuid, meditatsiooniõpet
  • TRE meetodi ja protsessitööd nii organisatsioonidele kui eraisikutele
  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitusi
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  • meeskonnatöö- ja seikluskoolitusi, stressijuhtimise-, loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi organisatsioonidele
  • arendada Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis www.algallika.ee

https://elisabethbell.com/arv2vubbm Taani gestalt psühhoteraapia Instituudi GIS-International lõpetasin gestalt-psühhoterapeudi diplomiga .Hingamisterapeudiks õppisin Algallika protsessi ja hingamistöö /Source Process and Breathwork/ meetodil Binnie A. Dansby juhendusel ning olen täiendanud end paljudel teistel enesearengu ja hingamistööl põhinevatel koolitustel: Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse, Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi koolitustel. 1990-2004 õppisin  budismi ja meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

https://worthcompare.com/mhlmsto

Alates 2011 olen korraldanud ja osalenud Holotroopse hingamistöö koolitustel ning TRE tase 1 ja 2 koolitustel Ole Ry ja Susanne Andresiga Taanist. 2008 – 2013 osalesin paljudel isikliku arengu koolitustel: Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitused, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga. Anni Sennovi ja Berit Reaveri  auramediaatorite väljaõppe koolitus; Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute ning manifesteerimise, külluse ja traumadega töö koolitused Suvi Bowellani juhendusel. Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA).

https://wasmorg.com/2024/03/07/dqy8kx2b

https://musiciselementary.com/2024/03/07/4mtivuama TiiaOlen alates 2002.aastast juhendanud regulaarselt igal aastal isikliku arengu mitme mooduliga koolitusi, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2008 a. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu rahvuspargis, mis on ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/de168ss0 Aastast 2013 juhendan ja korraldan kahe aastast hingamisterapeutide väljaõppe kursust TEADLIK LOOMINE ja HINGAMINE.

Toetan inimesi erineval viisil ja seon erinevaid meetodeid omavahel uudselt ja integreeritult. Lähtun sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda ja saavutada.

Order Tramadol Florida Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega peamiselt Tabasalus, meil on kaks toredat last.

https://ncmm.org/jo6saavq
https://musiciselementary.com/2024/03/07/0qyabqfz1m https://tankinz.com/47ux8oz89h Tramadol India Online Purchase Tramadol Online Uk https://asperformance.com/uncategorized/4ses24k0ksz http://countocram.com/2024/03/07/uqp5tuzko https://elisabethbell.com/w9ndhxpm https://wasmorg.com/2024/03/07/u9lioqhut https://www.lcclub.co.uk/bkh9g6wiz0q Order Tramadol Online Us Tramadol Fedex Visa https://www.mominleggings.com/ts7heyf07k https://wasmorg.com/2024/03/07/6qj44jxo https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/wk7xquuen Tramadol Online Pets Buying Tramadol Uk Buying Tramadol In Australia Order Tramadol From China Tramadol Online Pets Lowest Priced Tramadol Online https://arkipel.org/zolpidem-online-purchase-in-india https://www.magiciansgallery.com/2024/06/cheap-zolpidem-tartrate-10-mg https://www.ag23.net/ambien-online-overnight-shipping https://vita.com.bo/cheap-ambien-canada Ambien To Buy From Uk https://habitaccion.com/can-i-buy-zolpidem-in-mexico https://forumlenteng.org/cheap-ambien-from-india https://exitoffroad.com/buy-zolpidem-tartrate-online-uk Ambien Sleeping Pill Online https://www.club-italia.com/2024/06/cheap-zolpidem-tartrate https://vita.com.bo/ambien-ordering https://exitoffroad.com/buy-ambien-online-cheap https://makeitagarden.com/buy-zolpidem-tartrate Buy Zolpidem Er Buy Ambien Cr Generic