Tiia Lõoke

Olen nõustaja ja koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor, tervendaja

https://www.foroacce.com/lpqd569 Mulle meeldib teha:

  • nõustamist organisatsioonidele ja eraisikutele
  • psühhoteraapiat ja hingamistööd, hüpnoteraapiat, vaimseid rännakuid, meditatsiooniõpet
  • TRE meetodi ja protsessitööd nii organisatsioonidele kui eraisikutele
  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitusi
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  • meeskonnatöö- ja seikluskoolitusi, stressijuhtimise-, loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi organisatsioonidele
  • arendada Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis www.algallika.ee

Tramadol Rx Online Taani gestalt psühhoteraapia Instituudi GIS-International lõpetasin gestalt-psühhoterapeudi diplomiga .Hingamisterapeudiks õppisin Algallika protsessi ja hingamistöö /Source Process and Breathwork/ meetodil Binnie A. Dansby juhendusel ning olen täiendanud end paljudel teistel enesearengu ja hingamistööl põhinevatel koolitustel: Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse, Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi koolitustel. 1990-2004 õppisin  budismi ja meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

https://www.ibericadron.com/zsf0tv14 Alates 2011 olen korraldanud ja osalenud Holotroopse hingamistöö koolitustel ning TRE tase 1 ja 2 koolitustel Ole Ry ja Susanne Andresiga Taanist. 2008 – 2013 osalesin paljudel isikliku arengu koolitustel: Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitused, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga. Anni Sennovi ja Berit Reaveri  auramediaatorite väljaõppe koolitus; Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute ning manifesteerimise, külluse ja traumadega töö koolitused Suvi Bowellani juhendusel. Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA).

https://ics-seville.org/povexqata TiiaOlen alates 2002.aastast juhendanud regulaarselt igal aastal isikliku arengu mitme mooduliga koolitusi, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

https://calvosealing.com/s8at9g3706y 2008 a. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu rahvuspargis, mis on ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Online Rx Tramadol

Can You Get Tramadol Online Aastast 2013 juhendan ja korraldan kahe aastast hingamisterapeutide väljaõppe kursust TEADLIK LOOMINE ja HINGAMINE.

https://prepnsell.com/blog/2023/09/20/vf7ezgwjcnz Toetan inimesi erineval viisil ja seon erinevaid meetodeid omavahel uudselt ja integreeritult. Lähtun sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda ja saavutada.

https://circulofortuny.com/ado8urtp4t Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega peamiselt Tabasalus, meil on kaks toredat last.